Wiele stron internetowych, wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Służą one m.in. do tego, by zagłosować w sondzie. Nowe przepisy zobowiązują nas do poinformowania o tym. Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj o Polityce plików cookies.
Zamknij
Kalendarze 2018

Księga gratulacyjna dla nowo wybranego Papieża

2013-03-13 11:41

Polub nas na Facebooku!

Złóż gratulacje nowo wybranemu Papieżowi

Działy: Franciszek

Tagi: Franciszek

Twoje gratulacje

Najnowsze gratulacje

  • 215. YVBCcEGZdM | 62.210.78.* 2014-07-07 14:55

    Dołączam się. Już nastawiłam buizdk w telefonie i spodziewam sie WIELKICH RZECZY. Będzie mi miło mieć w czasie modlitwy o 12.00 świadomośc, że w tej samej chwili modlą się przyjaciele Pana naszego Jezusa i moi.

  • 214. Natalia | 78.10.168.* 2014-03-14 14:46

    Ojcze święty - życzę Ci wszystkiego dobrego, obfitych łask Bożych!

  • 213. Marcin | 94.245.239.* 2013-11-05 22:27

    Ojcze Swiety, zycze Ci duzo blogoslawienstw bozych przy opiece nad naszym kosciolem swietym oraz w podejmowaniu decyzji dotyczacych wiary.

  • 212. Merissa | 93.182.134.* 2013-10-21 09:06

    ST

  • 211. Chang | 93.182.134.* 2013-10-21 08:02

    BR

  • 210. ja | 195.216.109.* 2013-10-14 12:43

    wspaniały

  • 209. kikusi | 77.253.113.* 2013-10-03 20:26

    poprawiam:Papierzu jesteś nam drogi,boś ubogi

  • 208. kikusi | 77.253.113.* 2013-10-03 20:21

    papieżu bądż nam drogi,boś ubogi.homer

  • 207. święty.papież.franciszek | 83.29.166.* 2013-04-02 20:51

    do ojca świętego franciszka umiłowany ojcze święty/kościół w polce zwdzięcznościq inadziejq przyjmuje wybór waszejświętobliwości nastolicq piotrowq pierwsze po konilawe spotkanie pjca świętego zwiernimi zgromadzonymi naplacu świetego piotraatakże przyjęte imię franciszek odczytujemy jako znak zaufania bogu i ludziom pragniemy zapewnić ojca świętego że na jasnej górze oraz we,wszystkich kościolach i wspólnotach,w naszym kraju wspierać bedziemy,paieeskie poslugiwanie naszq modlitwq przekazujemy słowa synowskiego oddania następcy św,piotrajednoczesnie życzqc obftości bożych łaski darów jak najdłuszy inajowocniejszy pontyfikat niech bóg swq mocq waszq świqtobliwość niech pan błogosławi prowadzi radościq istym darem panie daj twq moc życze iradosnych świqt wielkanocny wesołego aleluja ispokojnych niech prowadzi zmartwchstałego pan prowazi dziekuje panie że jesteść znami niech ta modlitwa wyslóchane dla mnie spisała janina nawrocka łqczna 44 34-300 żywiec niech pozosyanie nazawsze ja jestem wnm moje słowa sq modlitwq zawsze wsłuchuje bożom mocq znakiem błde zawsze razem zwami żanetka

  • 206. Sonia | 46.149.222.* 2013-03-25 06:23

    Szczęść Panie Boże naszemu kochanemu Papieżowi Franciszkowi- gratuluję wyboru !