Rekolekcje poprowadzi br. Bogumił Kusiak OFMCap. Rozpocznie je 15 maja o godz. 17.30 konferencja „Ewangelia bez komentarza. O odwadze życia Słowem”. Następnie o 18.00 odprawione będzie nabożeństwo majowe, a o godz. 18.30 Msza św. z homilią
W sobotę 16 maja o godz. 17.30 konferencja „Ewangelia ogołocenia. O wolności, która nic nie posiada. Po niej o 18.00 nabożeństwo majowe i o 18.30 Eucharystia.
Pomóż w rozwoju naszego portalu
17 maja, w niedzielę, Msze św. z homilią o 7.00, 9.30, 11.00, 12.15. O 17.30 konferencja „Ewangelia wypisana na ciele. O ranach. Które są światłem”. Następnie nabożeństwo majowe o 18.00 i Eucharystia o 18.30.
W poniedziałek 18 maja – odpust św. Feliksa z Cantalice – Msze św. z homilią o 7.00 i 9.00. Konferencja „Ewangelia całego stworzenia. O braterstwie bez granic” o godz. 17.30. Po niej nabożeństwo majowe o 18.00 i Eucharystia o 18.30. W ciągu całego dnia – obrzęd namaszczenia dzieci i dorosłych olejem św. Feliksa co pół godziny.
