Reklama

Zdrowie

Poradnia NaProTechnologiczna w Centrum Narodzin "Mamma" w Szczecinie

[ TEMATY ]

poradnia

Bożena Sztajner/Niedziela

Zapraszamy do Poradni NaProTECHNOLOGY w Centrum Narodzin "Mamma" w Szczecinie. Otrzymasz tu kompleksową i profesjonalną pomoc instruktorów Modelu Creightona oraz lekarzy konsultantów NaProTECHNOLOGY w zakresie zdrowia prokreacyjnego.

NaProTECHNOLOGY, to diagnozowanie i leczenie niepłodności oraz innych zaburzeń zdrowia prokreacyjnego, w tym:
- problemów hormonalnych,
- nawykowych poronień,
- zespołu napięcia przedmiesiączkowego,
- depresji poporodowej,
- nawracających torbieli jajnikowych,
- endometriozy,
- zespołu policystycznych jajników.

NaProTECHNOLOGY działa w oparciu o naturalne metody rozpoznawania płodności. Stanowi dzięki temu znakomitą propozycję dla małżonków, którzy chcą żyć w zgodzie z fizjologicznym cyklem płodności.

Reklama

Jeżeli szukasz pomocy lub potrzebujesz więcej informacji, zarejestruj się na spotkanie z instruktorem pod nr. tel. 91 462-80-00. Najbliższe spotkanie wprowadzające odbędzie się we wtorek 9 grudnia 2014 r. o godz. 16.30 w Poradni NaProTechnologicznej w Centrum Narodzin "Mamma" ul. Sowia 5 w Szczecinie. Spotkanie jest bezpłatne. Wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

W Poradni NaProTchnologicznej w Centrum Narodzin "Mamma" pracują dwie instruktorki Modelu Creightona oraz lekarz konsultant NaProTECHNOLOGY:
Katarzyna Sachaj FCP, Instruktor Modelu Creightona,
Karolina Klek FCP, Instruktor Modelu Creightona,
dr n. med. Iwona Rawicka NFPMC, konsultant medyczny.

Dyżury poradni w najbliższych miesiącach:
grudzień: 9 i 30 (wtorek) - godz. 16.30 - 18.00
styczeń: 13 i 27 (wtorek) - godz. 16.30 - 18.00

Więcej informacji na stronie: www.napro.szczecin.pl.

2014-12-08 07:07

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Wakacyjna adoracja

Niedziela Ogólnopolska 27/2018, str. 48

[ TEMATY ]

poradnia

adoracja

Magdalena Pijewska/Niedziela

Wielkie i dziwne są dzieła Twoje, Panie Boże Wszechmogący” – tak zaczyna się jedna z moich ulubionych piosenek religijnych. W Piśmie Świętym mnóstwo jest podobnych tekstów będących wyrazem zachwytu nad pięknem stworzonego przez Boga świata. Zachwytu tak wielkiego, że nie mieści się w piersi człowieka i trzeba mu dać wyraz w jakiejś artystycznej formie. Ubrać w słowa, dźwięki, barwy, kształty, a dzieło stworzenia, choćby najpiękniejsze, i tak pozostaje dziwnie małe i jakby odrobinę wybrakowane, naznaczone niedosytem, tęsknotą, wymagające dopełnienia. Twórcy rzadko są w pełni usatysfakcjonowani tym, co zrobili. Dla mnie ten rozziew między wizją w duszy a efektem końcowym, który nigdy nie jest aż taki, to wielka tajemnica. A może w tej odrobinie braku zawiera się dar – ogromna lekcja pokory, zachęta do skłonienia głowy i uznania własnej małości wobec ogromu wspaniałości Stwórcy?

CZYTAJ DALEJ

Leon Knabit OSB: Są ludzie, którzy wszystko wiedzą lepiej…

2023-02-06 08:35

[ TEMATY ]

o. Leon Knabit

Robert Krawczyk

Wciąż musimy się uczyć. Od małego dziecka. Najpierw uczymy się chodzić i podstawowych zasad higieny. Uczymy się mówić, nazywać rzeczy i wyrażać swoje stany uczuciowe. Przedszkole uczy kontaktów w grupie i wprowadza w wiedzę, którą otrzymuje się na kolejnych stopniach nauczania. Dochodzą jeszcze języki obce i nauka zawodu.

Ile to ludzi pracowało, aby nas czegokolwiek nauczyć. Począwszy od rodziców aż po wychowawców i nauczycieli różnych stopni. Nie zawsze o wszystkich pamiętamy i okazujemy im należną wdzięczność… Natomiast trzeba zdecydowanie mówić NIE wszystkim, którzy uczą złych rzeczy, jak kłamstwa, kradzieży czy niezgodnych z etyką zachowań seksualnych. A potem już i my sami, niezależnie od tego co robimy, stajemy się nauczycielami w szerszym tego słowa znaczeniu. Wokoło nas jest tyle ludzi, którzy czegoś nie umieją. Obowiązkiem wdzięczności względem tych, którzy nas uczyli, jest pouczyć ich, przez co pomagamy im w życiu. Trzeba jednak unikać wtrącania się zawsze i we wszystko. Są ludzie, którzy wszystko wiedzą lepiej i dlatego czują się upoważnieni do poprawiania każdego i zwracania mu uwagi. Tacy są utrapieniem otoczenia. Druga skrajność to obojętność względem tych, którzy czegoś nie potrafią, a czasem wręcz irytacja: „powinien to wiedzieć!”. Powinien, ale nie wie, więc poucz go cierpliwie. W ten sposób wnosi się w otoczenie pokój i dobro, którego tak dziś brakuje. A Pan Jezus, który widzi nasze uczynki, powie nam kiedyś: „byłem nieumiejętnym, a pouczyliście Mnie”.

CZYTAJ DALEJ

Premier: 8 lat więzienia dla Andrzeja Poczobuta to kolejny akt prześladowania Polaków na Białorusi

2023-02-08 14:56

[ TEMATY ]

premier

Krystian Maj/KPRM

8 lat więzienia dla Andrzeja Poczobuta to nieludzki wyrok białoruskiego reżimu i kolejny akt prześladowania Polaków na Białorusi. Zrobimy wszystko, by pomóc polskiemu dziennikarzowi, odważnie pokazującemu prawdę - podkreślił w środę premier Mateusz Morawiecki.

"8 lat więzienia dla Andrzeja Poczobuta. Nieludzki wyrok białoruskiego reżimu. To kolejny akt prześladowania Polaków na Białorusi. Zrobimy wszystko, by pomóc polskiemu dziennikarzowi, odważnie pokazującemu prawdę" - napisał szef rządu na Twitterze.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję