Reklama

Skontaktuj się z animatorem diecezjalnym w swoim terenie!

Agata Papierz –
archidiecezja białostocka
apapierz@caritas.org.pl

Sławomir Piotrowski – 
diecezja bydgoska
spiotrowski@caritas.org.pl

Reklama

Joanna Ziaja – 
archidiecezja częstochowska
jziaja@caritas.org.pl

Ania Suchy – 
archidiecezja katowicka
asuchy@caritas.org.pl

Kamila Piotrowicz – 
diecezja kielecka
kpiotrowicz@caritas.org.pl

Reklama

Malwina Giełdon – 
diecezja koszalińsko-kołobrzeska
mgieldon@caritas.org.pl

Andrzej Grupa –
archidiecezja poznańska
agrupa@caritas.org.pl

Aneta Wac – 
archidiecezja przemyska
awac@caritas.org.pl

Agata Chmura – 
diecezja rzeszowska
achmura@caritas.org.pl

Marta Kozak – diecezja sosnowiecka mkozak@caritas.org.pl

Krystyna Kucewicz – 
archidiecezja warmińska
kkucewicz@caritas.org.pl

Anna Kobylińska – 
diecezja zielonogórsko-gorzowska
akobylinska@caritas.org.pl

Szczegóły na www.laudatosi.caritas.pl/kontakt 

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Święta Agnieszka - dziewica i męczennica

Dzisiaj obchodzimy urodziny (dla nieba) dziewicy, trzeba więc mówić o dziewicach. (...) Urodziny dziewicy - naśladujmy niewinność; urodziny męczennicy - złóżmy ofiary. Niech z podziwem patrzą mężowie, a młodzi niech nie upadają na duchu. Niech się zdumiewają mężatki, a dziewice niech idą w ich ślady. (...) W dwunastym roku życia miała złożyć świadectwo krwi. (...) Ale jak wielka musiała być siła wiary, co nawet w takim wieku znalazła świadectwo...

CZYTAJ DALEJ

Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły!

[ TEMATY ]

modlitwa

nowenna

Wiesław Podgórski

Obraz Matki Bożej Rozwiązującej Węzły

Obraz Matki Bożej Rozwiązującej Węzły

Zachęcamy do odmawiania Nowenny do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Już od dziś poświęć kilka minut w Twoim życiu i zwróć swą twarz ku Tej, która zdeptała głowę szatanowi.

1. Znak krzyża

CZYTAJ DALEJ

Portugalskie media: PZPN negocjuje z Paulo Sousą objęcie posady selekcjonera

2021-01-21 12:48

Krzysztof Sitkowski/KPRP

Paulo Sousa, były piłkarz portugalskiej reprezentacji i szkoleniowiec m.in. Fiorentiny czy Girondins Bordeaux, prowadzi od kilku dni rozmowy z władzami PZPN ws. objęcia posady selekcjonera biało-czerwonych - informują w czwartek portugalskie media.

Wprawdzie powołujący się na "pewne źródła" lizboński dziennik "Record" już we wtorek donosił o zainteresowaniu władz PZPN osobą Paulo Sousy, ale dopiero w czwartek portal "Maisfutebol" potwierdził, że obie strony rozmawiają już o szczegółach kontraktu.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję