Reklama

„Jan Paweł II - 25 lat pontyfikatu miłości”


Edycja częstochowska 39/2003

Zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli z archidiecezji częstochowskiej do konkursu plastycznego, którego celem jest uczczenie 25 lat sprawowania posługi przez Papieża-Polaka.
Temat konkursu brzmi:

Organizatorem konkursu są Tygodnik Katolicki „Niedziela” i Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”

Konkurs odbywał się będzie z podziałem na cztery kategorie wiekowe: dzieci z młodszych klas szkół podstawowych - „0”-III; dzieci z klas IV-VI; młodzież gimnazjalna, młodzież szkół ponadgimnazjalnych.

Wykonane dowolną techniką prace prosimy przesyłać lub doręczyć osobiście do redakcji Tygodnika Katolickiego „Niedziela” (Częstochowa ul. 3 Maja 12) do 10 listopada z dopiskiem: „Konkurs plastyczny”.

Spośród nadesłanych prac Komisja Konkursowa nagrodzi 20 najpiękniejszych (po pięć w każdej kategorii wiekowej). Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe, dyplomy i wyróżnienia.

O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani na stronie www.niedziela.pl i www.gaudemater.pl. Nagrody zostaną wręczone w czasie uroczystego finału konkursu, który będzie miał miejsce 15 listopada o godz. 11.00 w auli redakcji Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Muniek Staszczyk trafił do szpitala

2019-07-18 14:41

Muniek Staszczyk, pochodzący z Częstochowy lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu.

- Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - podał na FB Paweł Walicki z ART2 Music Management.

"Jednak z uwagi na stan zdrowia artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów" - dodał Walicki.

Zobacz także:
Przeczytaj także: Muniek Staszczyk: czuję, że Bóg mnie kocha
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej odbędą się w Wieluniu i Warszawie

2019-07-19 20:40

prezydent.pl

Tegoroczne obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej rozpoczną się w Wieluniu.

Muzeum Ziemi Wieluńskiej
Wieluń, 1 września 1939 r.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Prezydentem Republiki Federalnej Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem o godz. 4.40 wezmą udział w upamiętnieniu pierwszych ofiar II wojny światowej, mieszkańców Wielunia, którzy zginęli w wyniku celowego bombardowania przez niemieckie lotnictwo obiektów cywilnych, w tym miejscowego szpitala.

Druga część obchodów będzie miała miejsce w Warszawie.

Na te uroczystości zostali zaproszeni wszyscy przywódcy państw NATO, UE oraz państw członkowskich Partnerstwa Wschodniego. Potwierdzenia sukcesywnie napływają do KPRP. Pełna lista zostanie przedstawiona po 15 sierpnia.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Rozumiem