Reklama

Niedziela Częstochowska

Zapoiwedź

Archidiecezjalny Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży

[ TEMATY ]

szachy

Magdalena Pijewska/Niedziela

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

ZAPRASZAMY NA XXI ARCHIDIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
O PUCHAR METROPOLITY CZĘSTOCHOWSKIEGO,
KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 15 LUTEGO 2016 R. W AULI TYGODNIKA KATOLICKIEGO "NIEDZIELA"
PATRONAT HONOROWY NAD ZAWODAMI SPRAWUJE POSEŁ RP ANDRZEJ GAWRON.
ORGANIZATORAMI ZAWODÓW SĄ: AKCJA KATOLICKA ORAZ T.K. "NIEDZIELA".

I runda: 15 lutego 2016 r., godzina 10.00 - zapisy do 9.30.
MIEJSCE: Aula Tygodnika Katolickiego „NIEDZIELA” w Częstochowie, ul. 3 Maja 12.
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA do dnia 12 lutego 2016 r. na adres biura Akcji Katolickiej Archidiecezji
Częstochowskiej, Częstochowa, Al. N.M.P. 54, tel., telefonicznie: 34/366 48 20 (Biuro AK), Wiesław Goliszek - 506 575 255 lub drogą elektroniczną: prezesakcjikatolickiej@gmail.com

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - ORGANIZATOR ZAPEWNIA UDZIAŁ DLA 120 ZAWODNIKÓW, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Reklama

Wpisowe WYNOSI 10 zł - płatne w dniu Turnieju.

SYSTEM ROZGRYWEK: Szachy szybkie P - 15, IX rund, system szwajcarski, kojarzenie komputerowe.

DLA UCZESTNIKÓW NAGRODY: puchary, nagrody rzeczowe oraz dyplomy. W imieniu Organizatorów - Prezes DIAK dr Artur Dąbrowski

2016-02-08 07:08

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Ministranci szachiści

W Szkole Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim zostały rozegrane I Mistrzostwa Ministrantów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Szachach. W zawodach wzięło udział 63 uczestników reprezentujących 24 parafie. Mistrzostwa rozegrano w dwóch grupach: szkoły podstawowe oraz gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Oprócz klasyfikacji indywidualnej prowadzono klasyfikację drużynową parafii. Tomaszów był reprezentowany przez ministrantów z trzech parafii: św. Ojca Pio, Najświętszego Serca Jezusa i Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Mistrzostwa rozpoczęły się Mszą św. w kościele św. Ojca Pio.

CZYTAJ DALEJ

Dzierżoniów. Pogrzeb Marii Chlipały - matki dziesięciorga dzieci

2024-06-07 22:02

[ TEMATY ]

bp Ignacy Dec

Dzierżoniów

pogrzeb matki kapłana

ks. Tadeusz Chlipała

ks. Andrzej Adamiak

Ostatnie pożegnanie ś.p. Marii Chlipały

Ostatnie pożegnanie ś.p. Marii Chlipały

Jej dzieciom zabraknie teraz osoby, którą nazywały prawdziwą przyjaciółką, chętną i otwartą do szczerych rozmów, troskliwą i opiekuńczą mamą – powiedział bp Ignacy Dec o Marii Chlipale, mamie kapłana i siostry zakonnej.

Pogrzebowej liturgii w piątek 7 czerwca w kościele Chrystusa Króla w Dzierżoniowie przewodniczył biskup senior diecezji świdnickiej. Mamę ks. prał. Tadeusza długoletniego rektora Wyższego Seminarium Duchownego diecezji świdnickiej, dziś proboszcza parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Świebodzicach, mamę córki Reginy, dziś siostry zakonnej Ryszardy, żegnało dziesiątki kapłanów i sióstr zakonnych, liczna rodzina, przyjaciele, znajomi oraz parafianie.

CZYTAJ DALEJ

Nasz ks. Jerzy

2024-06-12 18:58

[ TEMATY ]

bł. ks. Jerzy Popiełuszko

Łukasz Krzysztofka/Niedziela

Już jutro w Domu Pielgrzyma Amicus przy parafii św. Stanisława Kostki na Żoliborzu wyjątkowe spotkanie ze świadkiem życia bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Będzie to czwarte spotkanie otwarte z cyklu „Świadkowie i dziedzictwo błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki”. Gościem specjalnym, który opowie o życiu rodzinnym ks. Jerzego będzie Marek Popiełuszko, bratanek błogosławionego, prezes Fundacji im. ks. Jerzego Popiełuszki „Dobro”.

CZYTAJ DALEJ
Przejdź teraz
REKLAMA: Artykuł wyświetli się za 15 sekund

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję