Reklama

Polska

Zaproszenie: Talent do bycia Bożym przedsiębiorcą

Życie z Bogiem to przywilej i trwały, nie do przecenienia zysk – potwierdzają przedsiębiorcy, którzy spotykają się na konferencji „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”. Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców „Talent” w Archidiecezji Poznańskiej, jako jej główny organizator, już po raz czwarty, daje możliwość, do dołączenia do grona ludzi biznesu, którzy nie chcą tylko zarabiać, ale pomnażać ponadczasowe wartości w swoich rodzinach i firmach. Chcesz być bogatszy o tę praktykę i wiedzę jak to zrobić? Weź udział w czwartej edycji Konferencji BRFH, która odbędzie się już 29 i 30 marca br. w Tarnowie Podgórnym blisko Poznania.

[ TEMATY ]

konferencja

Poznań

przedsiębiorca

Cieszymy się, że się znów spotkamy. Nie ma chyba drugiej takiej konferencji w Polsce, która w tak przystępny sposób dawałaby wiedzę na temat bycia chrześcijańskim przedsiębiorcą. Nie ma na niej pouczania i patrzenia na kogoś z góry. Spotykamy się jako równorzędni liderzy swoich branż. Słuchamy wykładów, zadajemy pytania, dyskutujemy. Budujemy środowisko – te powtarzające się wypowiedzi uczestników Konferencji „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”, budują jej wiarygodność w różnych środowiskach – podkreśla ks. Rafał Ostrowski. Usłyszymy m.in.: o tym na żywo w jego wystąpieniu ogłaszającym system tożsamości przedsiębiorców katolickich.

Każdy uczestnik wydarzenia jest tutaj „uczestnikiem”, a nie tylko obserwatorem, bo w istocie – ta konferencja to jest wydarzenie. W jednym miejscu i czasie czołowi polscy biznesmeni. Rozmowy o kapitale ludzkim i materialnym, o pomnażaniu Bożego Królestwa na Ziemi. To nie wielkie słowa, ale fakty. Spotkasz tutaj szwajcarskiego gwardzistę, Andreasa Widmera – twórcę książki "Strażnik Świętego Papieża: Świadectwo o Janie Pawle II", zawierającej lekcje przywództwa oraz prof. Luisa Huete, mówcę na konferencjach oraz spotkaniach branżowych, prowadzącego konsultacje dla ponad 700 przedsiębiorstw w 70 krajach. Przez dwa dni, odkrywać w sobie talent do bycia Bożym przedsiębiorcą pomogą nam takie tematy jak: kierownictwo duchowe przedsiębiorcy (ks. Rafał Dudała), geniusz kobiety (Magdalena Zamoyska), przedsiębiorca w rodzinie (Krystyna Józefowicz), współpraca między przedsiębiorcami w ramach Polskiej Izby Biznesu (Tomasz Desko), od firmy świeckiej do firmy Bożej (Jolanta Wasilewska), Arcybractwo Miłosierdzia - Dlaczego? Jak? Co? (Henryk Sala), w co inwestować, by odnieść sukces - klucz do Pełni Obfitości (Magdalena Stachowska). Tematy prelekcji zostały wybrane na podstawie doświadczeń z wcześniejszych lat i cyklicznych spotkań z przedsiębiorcami w ramach Duszpasterstwa „Talent”, które odbywają się w całej Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy opowiadać o tym wszystkim dzięki życzliwości partnerów indywidualnych i instytucjonalnych. Chcemy zaproponować możliwości rozwoju firmy i rodziny... Pokazać pewne postawy społeczne, które są świadectwem istnienia trwałych wartości – mówi Dominik Górny, rzecznik medialny konferencji.

Reklama

Uczestnicy konferencji wysłuchają koncertu ewangelizacyjnego zespołu Poldka Twardowskiego, recitalu zespołu muzycznego Anno Domini podczas bankietu w Galerii Obrazów. Pełnię przeżyć pojedna uroczysta Eucharystia.

Każdy może wziąć udział w IV edycji Konferencji „Bóg, Rodzina, firma, Hojność”. Każdy przecież ma talent do bycia Bożym Przedsiębiorcą. Aby to odkryć i rozwijać wystarczy, zarejestrować się jako uczestnik konferencji na stronie: www.brfh.pl

2019-03-27 16:40

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Abp Józef Kupny: Konferencja "Europa i pojednanie" to szansa na dobry dialog

[ TEMATY ]

konferencja

Agnieszka Bugała

Abp Józef Kupny

Abp Józef Kupny

- Konferencja nie tyle inicjuje, co kontynuuje dyskurs zapoczątkowany ponad 50 lat temu w stolicy Dolnego Śląska, kiedy metropolita wrocławski kardynał Bolesław Kominek przygotowywał tekst orędzia biskupów polskich do biskupów niemieckich, ze słynnym zdaniem: „Udzielamy przebaczenia i prosimy o nie”.

CZYTAJ DALEJ

Duch Święty chce dodać odwagi Twojemu zlęknionemu sercu

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Karol Porwich/Niedziela

Rozważania do Ewangelii Mk 7, 24-30.

Czwartek, 9 lutego 2023

CZYTAJ DALEJ

Abp Grušas dla KAI: końcowy dokument zgromadzenia w Pradze bez propozycji reform

2023-02-08 15:23

[ TEMATY ]

synod

Karol Porwich/Niedziela

Propozycje reform w Kościele nie będą tematem dokumentu końcowego europejskiego zgromadzenia synodalnego, jakie w dniach 5-12 lutego odbywa się w Pradze. Potwierdził to przewodniczący Rady Konferencji Biskupich Europy (CCEE) abp Gintaras Grušas.

Odpowiadając na pytanie KAI, metropolita wileński oświadczył, że nie taki jest cel dokumentu ani samego procesu synodalnego. Zaznaczył, że „nie mamy przedstawiać rozwiązań problemów, mamy doświadczać synodalności:. Spodziewa się jednak, że problemy i „rany”, o których mówiono w czasie zgromadzenia, będą w nim wspomniane. – Ale to nie jest dokument programowy, nie będziemy więc w nim proponować ostatecznych rozwiązań problemów, jakie występują w Kościele – podkreślił abp Grušas.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję