Reklama

Zaproszenia

Nowy Sącz. Konferencja: Wychowanie w duchu wartości

Drodzy Rodzice,

Dyrekcja szkoły serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pn. "Wychowanie w duchu wartości”.

Pragniemy Państwa wesprzeć w rozwiązywaniu różnych trudnych problemów wychowawczych, nie tylko w eliminowaniu niewłaściwych zachowań dziecka, ale przede wszystkim we wspieraniu prawidłowego rozwoju fizycznego, intelektualnego i duchowo - psychicznego dziecka.

Reklama

Jako rodzice i wychowawcy możemy to robić w najlepszy sposób, ukierunkowując dzieci na właściwy system wartości, takich, jak: miłość, dobro, służba dla innych, głęboka więź z najbliższymi, rozwój pasji, talentów i wiele, wiele innych. Podczas konferencji poruszony będzie temat piękna i miłości w wychowaniu seksualnym dzieci i młodzieży.

Uczestnicząc, uzyskacie Państwo potrzebną wiedzę, wskazówki i wzajmne wsparcie wychowawcze. Wykładowcami konferencji będą znane w Polsce osoby zajmujące się tą problematyką.

Serdecznie zapraszamy w dniu 27 maja (poniedziałek) w godz. 9.00 - 13.00. Zapisy i bliższe informacje na stronie naszej szkoły lub już dzisiaj u pedagoga szkoły Pani Haliny Czerwińskiej.

Dyrektor Szkoły
mgr Zbigniew Małek

Więcej informacji na stronie: www.ostoja.szkola.pl

2013-05-13 08:40

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Warszawa: konferencja „Przygotowanie do małżeństwa na dziś i jutro”

[ TEMATY ]

małżeństwo

konferencja

Marcus-Hansson-Foter-CC-BY

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Przygotowanie do małżeństwa na dziś i jutro” odbyła się dziś na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jak zapewnił ks. prof. Jan Przybyłowski, konferencja jest połączeniem wiedzy teoretycznej z doświadczeniem.

CZYTAJ DALEJ

Zgłębiają liturgię

2023-02-05 08:23

[ TEMATY ]

oaza

Ruch Światło‑Życie

diakonia liturgiczna

KODAL

Kurs Oazowy dla Animatorów Liturgii

Łagów Lubuski

Katarzyna Krawcewicz

Podczas spotkanie w małej grupie dzielenia

Podczas spotkanie w małej grupie dzielenia

Diecezjalna diakonia liturgiczna Ruchu Światło-Życie prowadziła w Łagowie w dniach 30 stycznia – 5 lutego rekolekcje specjalistyczne dla młodzieży.

KODAL, czyli Kurs Oazowy dla Animatorów Liturgii, w tym roku przebiegał pod hasłem Desiderio Desideravi. Jest to tytuł ogłoszonego przez papieża Franciszka listu apostolskiego o liturgii.

CZYTAJ DALEJ

Papież potępił kryminalizację homoseksualizmu

2023-02-05 18:27

"Nie wolno pozwolić na kryminalizację homoseksualizmu" - powiedział Ojciec Święty w trakcie wspólnej z arcybiskupem Canterbury, Justinem Welbym i moderatorem Prezbiteriańskiego Kościoła Szkocji pastorem Ianaem Greenshieldsem, konferencji prasowej podczas lotu powrotnego z Sudanu Południowego do Rzymu.

Bruce De Galzain z Radio France zauważył, że przed wyjazdem w podróż apostolską Ojciec Święty potępił kryminalizację homoseksualizmu, a w Sudanie Południowym i w Kongo nie jest on akceptowany przez rodziny. Wyznał, że w tym tygodniu spotkał się w Kinszasie z pięcioma homoseksualistami, z których każdy został odrzucony, a nawet wyrzucony z rodziny. Obarczyli za to odpowiedzialności religijność swoich rodziców. Niektórzy z nich są zabierani do księży egzorcystów, ponieważ ich rodziny uważają, że są opętani przez duchy nieczyste. W tym kontekście zapytał Ojca Świętego o papieskie przesłanie dla rodzin w Kongo i Sudanie Południowym, które nadal odrzucają swoje dzieci, a także dla księży i biskupów?

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

div>

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję