Reklama

Tygodnik

Tygodnik Katolicki Niedziela ogłasza konkurs z okazji 100. rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II

Pragniemy zachęcić naszych czytelników do aktywnego udziału w konkursie, w którym nagrodami są pielgrzymki i wycieczki do miejsc związanych z postacią Jana Pawła II. Są to miejsca, które na trwałe wpisały się w naszą historię i wciąż pozostają żywym świadectwem naszej pamięci o największym z Polaków. 100. rocznica urodzin Jana Pawła II, która przypada 18 maja 2020 r., jest tłem dla wielu wydarzeń związanych z tymi obchodami.

Nasz konkurs jest pod tym względem wyjątkowy nie tylko ze względu na nagrody, wśród których jest m.in. pielgrzyma do Rzymu po zakończeniu konkursu (czyli w roku 2021), wraz z wizytą u grobu św. Jana Pawła II, ale także ze względu na 40-tygodniowy okres trwania.

W tym czasie, począwszy od wydania Niedzieli nr 11/2020 na 15 marca 2020 r. aż po wydanie z 13 grudnia 2020 r. , w każdym kolejnym numerze umieszczone będą kupony konkursowe, które należy odszukać na naszych łamach, wyciąć i przykleić na konkursowej wyklejance z numeru 11 (z 15 marca 2020r.).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca stycznia 2021.r. Laureaci zostaną wyłonieni spośród osób, które do 20 stycznia 2021 r. prześlą kompletną wyklejankę na adres Redakcji Niedzieli.

I. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą:

Podziel się cytatem

1) zgromadzić wszystkie kupony konkursowe publikowane na łamach Tygodnika Katolickiego Niedziela przez kolejne 40 tygodni, począwszy od 15 marca 2020 r.;

Reklama

2) wyciąć i przykleić je na konkursowej wyklejance, umieszczonej w numerze Niedzieli z datą 15 marca 2020 r.;

3) do 20 stycznia 2021 r. (decyduje data stempla pocztowego) wysłać kompletną wyklejankę wraz z własnymi danymi* (imię, nazwisko, adres, e-mail lub telefon) na adres:

Redakcja Tygodnika Katolickiego Niedziela,
ul. 3 Maja 12,
42-200 Częstochowa.

II. Nagrody

Podziel się cytatem

1) Nagrodą główną w konkursie jest pielgrzymka do Rzymu.
2) Drugą nagrodą jest pielgrzymka do Wadowic oraz Krakowa.
3) Trzecią nagrodą jest wizyta w Muzeum Jana Pawła Iw Częstochowie wraz ze zwiedzaniem Jasnej Góry z przewodnikiem.

III. Rozstrzygnięcie konkursu, wyłonienie laureatów i ogłoszenie wyników.
1) Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 stycznia 2021 r.
2) Komisja konkursowa rozpatrzy wyłącznie zgłoszenia z kompletem kuponów konkursowych, wraz z dołączonymi danymi osobowymi uczestników konkursu.
3) Wyłonienie laureatów nastąpi spośród osób, które nadesłały kompletne zgłoszenia. Dokona go Komisja Konkursowa w składzie:
ks. dr Jarosław Grabowski – redaktor naczelny Niedzieli
Mariusz Książek – dyrektor administracyjny Niedzieli
Damian Krawczykowski – redaktor Niedzieli.

Reklama

4) Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową lub telefoniczną.

Lista laureatów zostanie opublikowana na łamach Tygodnika Katolickiego Niedziela w numerze z datą 21 lutego 2021 r. oraz na stronie: www.niedziela.pl/

* Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Redakcja i Administracja
Tygodnika Katolickiego Niedziela,
ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa
W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych.
Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych:
tel. 506 744 552, e-mail: rodo@niedziela.pl .
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia

KONKURSU NIEDZIELI Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

Podziel się cytatem

** OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: [tel: 506 744 552] [MAIL: rodo@niedziela.pl].

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia KONKURSU Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN Św. JANA PAWŁA II.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie (zgłoszenie do konkursu jest wyrażeniem zgody).

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu konkursu.

Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

Szczegóły konkursu: Dział Marketingu i Reklamy Tygodnika

Reklama

Katolickiego Niedziela, e-mail: marketing@niedziela.pl ,

tel. 34 369 43 49.

2020-03-11 13:54

Ocena: +3 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Koncert kolęd

12 stycznia 2017 roku w kościele pw. Jana Sarkandra w Częstochowie odbył się już po raz czwarty konkurs kolęd. Organizatorem jest Szkoła Podstawowa Nr 46 im. S. Żeromskiego, p. M. Kukuła, p. A. Rytwińska –Jarosz, oraz dyr. Szkoły Janusz Sikorski i Ksiądz Proboszcz z tejże Parafii Błażej Borówka.

Jednak w tym roku po raz pierwszy otrzymał on rangę konkursu powiatowego, nad którym patronat objął Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie.

CZYTAJ DALEJ

Ważna rocznica

2023-01-26 19:15

[ TEMATY ]

Częstochowa

bp Antoni Jacek Zimniak

80. rocznica śmierci

pierwszy biskup pomocniczy

Ks. Mariusz Frukacz/Niedziela

80. rocznica śmierci pierwszego biskupa pomocniczego archidiecezji częstochowskiej Antoniego Jacka Zimniaka.

– Dziękujemy dzisiaj Bogu za tego gorliwego, mądrego i niezłomnego biskupa Antoniego Jacka Zimniaka, który w bardzo trudnych czasach okrutnej II wojny światowej pełnił posługę w naszej diecezji – mówił na początku Mszy św. w jego intencji bp Andrzej Przybylski. Biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej 26 stycznia przewodniczył Mszy św. w kościele rektoralnym św. Rocha i św. Sebastiana na cmentarzu św. Rocha w Częstochowie.

CZYTAJ DALEJ

Katowice: Śmiertelna ofiara wybuchu gazu; pod gruzami może być jeszcze jedna osoba

2023-01-27 13:57

[ TEMATY ]

Katowice

PAP/Michał Meissner

Ratownicy przeszukujący rumowisko powstałe po wybuchu gazu na probostwie w katowickiej dzielnicy Szopienice odnaleźli pod gruzami ciało jednej z dwóch poszukiwanych osób; zgon potwierdził już lekarz. Trwają poszukiwania drugiej kobiety, która mogła być w budynku w chwili eksplozji. Z gruzów uratowano psa.

"Około godziny 12.30 strażacy odnaleźli w gruzowisku ciało jednej z osób, następnie lekarz stwierdził zgon (...). Akcja ratunkowa jest kontynuowana. Dalej poszukujemy jednej osoby. Wierzymy głęboko, że albo odnajdziemy ją żywą, albo nie znajdziemy tam już nikogo, a ta osoba znajdzie się w innym miejscu" - powiedział na miejscu akcji wojewoda śląski Jarosław Wieczorek.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję