Reklama

Zaproszenia

Targi dla Kościołów SACRO SILESIA po raz pierwszy w sosnowieckim Expo Silesia

Targi dla Kościołów SACRO SILESIA odbędą się w dniach 21-22 września 2013 roku w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu i są pierwszą tego typu imprezą w aglomeracji śląskiej. Patronatu honorowego nad wydarzeniem udzielili: JE ks. abp. Wacław Depo - Metropolita Częstochowski, JE ks. abp Wiktor Skworc - Metropolita Katowicki, JE ks. bp Grzegorz Kaszak - Biskup Sosnowiecki, JE ks. bp Tadeusz Rakoczy - Biskup Bielsko - Żywiecki, JE ks. bp Jan Kopiec - Biskup Gliwicki oraz JE ks. bp Andrzej Czaja - Biskup Opolski. Inicjatywę Targów dla Kościołów wsparł również JE Stanisław Kardynał Dziwisz - Arcybiskup Metropolita Krakowski.

Charakter wydarzenia

Expo Silesia organizując wydarzenie jakim są Targi SACRO SILESIA chce ułatwić bezpośredni kontakt osób pełniących odpowiedzialną służbę zarządzania Parafią, oraz innych instytucji o charakterze religijnym z firmami specjalizującymi się w produktach i usługach dla obiektów sakralnych takich jak: projekty obiektów i zieleni wokół nich oraz ich finansowanie, najnowsze technologie i materiały budowlane, usługi konserwatorsko-remontowe, instalacje elektryczne, grzewcze, nagłośnieniowe, oświetleniowe, przeciwpożarowe i alarmowe, naczynia i sprzęty liturgiczne, konfesjonały, dzwony, organy, sztuka sakralna, sprzęt multimedialny, systemy informatyczne, dewocjonalia, wydawnictwa i turystykę religijną. SACRO SILESIA to miejsce gdzie Odwiedzający będzie mógł znaleźć produkty i usługi poczynając od etapu projektowania poprzez liczne rozwiązania technologiczne wynikłe w trakcie budowy i remontów kościołów, parafii, domów rekolekcyjnych, a na wyposażeniu kończąc. Zakres tematyczny jest więc bardzo rozległy.

Zwiedzający i cel wydarzenia

Targi SACRO SILESIA kierowane są przede wszystkim do: inwestorów kościelnych, przedstawicieli diecezjalnych, proboszczów parafii, przedstawicieli diecezjalnych komisji architektoniczno-artystycznych opiniujących projekty, ekonomów diecezjalnych, administratorów parafii, firm wykonawczych, firm zajmujących się projektowaniem i konserwacją obiektów sakralnych. Wystawa ma na celu pomoc duchownym oraz osobom odpowiedzialnym za budowę i rozbudowę obiektów sakralnych w wyborze produktów, przybliżyć rozwiązania techniczne, ekonomiczne i artystyczne stosowane w budownictwie sakralnym.

Kompleksowość oferty, wydarzenia towarzyszące

Targom SACRO SILESIA towarzyszył będzie Salon Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO, który skupi się wokół najnowszych technologii i materiałów pozwalających na wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich w tym segmencie rynku. W tym samym czasie odbędą się również Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX 2013 oraz Salon BRAMexpo.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.sacrosilesia.pl

Kontakt
Anna Szwedkowicz - Menedżer Targów
Centrum Targowo - Konferencyjne
Expo Silesia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
tel. kom. 510 031 696
fax +48 32 788 75 02
anna.szwedkowicz@exposielsia.pl

2013-08-21 12:22

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Biznes, religia i sztuka - połączenie światów. Targi Sacro Expo

[ TEMATY ]

targi

Archiwum organizatorów

Dialog przedsiębiorców z sacrum oraz kulturą wysoką pod dachem Targów Kielce

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO jest jednym z najważniejszych wydarzeń targowych w tej części Europy. Impreza zyskała wielką rangę poprzez swój ponadprzeciętny charakter. Tutaj po raz piętnasty zderzają się nowoczesne i tradycyjne formy dwóch światów - świata religii i artyzmu, a wszystko to w iście biznesowym otoczeniu.

CZYTAJ DALEJ

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Redakcja "Niedzieli" serdecznie zaprasza wszystkich Czcicieli Matki Bożej na nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. "Dozwól nam chwalić Cię, Panno Przenajświętsza, i daj nam moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim". Spraw, byśmy pełni miłości i ufności biegli "do stóp Twoich kornie błagając" w różnych potrzebach.

CZYTAJ DALEJ

Inauguracja Rady Honorowej Komitetu Rozwoju Opery Wrocławskiej

2022-12-05 18:35

Ilona Baran

Podczas spotkania inauguracyjnego

Podczas spotkania inauguracyjnego

Dziś odbyło się inauguracyjne spotkanie Rady Honorowej Komitetu Rozwoju Opery Wrocławskiej. W jej skład weszły osoby z różnych środowisk, także kościelnego, które reprezentowane jest przez abp. Józefa Kupnego.

W rozmowie z Iloną Baran dla Radia Rodzina, metropolita wrocławski podkreślił, że potrzebne jest wychowanie muzyczne i kulturalne społeczeństwa.- Człowiek kulturalny, człowiek współczesny powinien otrzymać pełne wykształcenie w zakresie różnych dziedzin sztuki. Dlatego chcę wspierać działania Opery Wrocławskiej, która staje się coraz jaśniejszym punktem na muzycznej mapie naszej ojczyzny - zaznaczył abp Józef Kupny.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję