Reklama

Niedziela Wrocławska

Adoruj i uwielbiaj Chrystusa

Papież Benedykt XVI powiedział kiedyś, że „bez modlitwy się podusimy”. Te proste i zarazem mocne słowa są zachętą, aby w czasach zamętu szczególnie szukać relacji z Panem Bogiem.

Fot. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Syjon”

Dobrze jest zatrzymać się choć na chwilę w kościele i spojrzeć na Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Jeszcze lepiej, kiedy możemy wygospodarować dłuższy czas na uwielbienie i adorację.

Reklama

Z propozycją takiej modlitwy przychodzi Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Syjon”, która działa przy parafii św. Michała Archanioła na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. 25 listopada odbędzie się Msza św. wspólnotowa, po której rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Posługę muzyczną podczas Eucharystii oraz adoracji pełnić będzie diakonia uwielbienia wspólnoty.

Wieczór uwielbienia rozpocznie się o g. 19:00. - Nasze spotkania otwarte są dla wszystkich. Więc jeżeli masz w sercu pragnienie modlitwy, chcesz wzrastać w wierze, uwielbiać Boga, to serdecznie zapraszamy na nasze spotkanie – pisze wspólnota „Syjon”.

2020-11-24 12:13

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Witaj Mamusiu, cieszę się, że mogę cię zobaczyć - świadectwo Matki

2020-12-25 10:21

Archiwum rodzinne

Ostatni czas był dla mnie bardzo trudny, bo tak wiele mówiło się o prawie wyboru, tak wiele o traumie urodzenia chorego dziecka mówiły osoby, które tego nie doświadczyły. A ja stoję z boku i przysłuchuje się tym rozmowom.

To, co ostatnio przydarzyło się w naszym życiu i to, w jaki sposób Bóg pragnie nas doświadczać jest wielka łaską. Kiedy pod moim sercem zaczęło bić drugie, radość była wielka. Nie trwało to długo, bo już w trzecim miesiącu ciąży padła okropna diagnoza skazująca naszego synka na śmierć.

CZYTAJ DALEJ

Znamy datę Mszy św. pogrzebowej ks. Artura Godnarskiego

2021-01-19 10:41

[ TEMATY ]

Msza św. pogrzebowa

facebook.com/NowaEwangelizacja

W poniedziałek 18 stycznia 2021 r. nad ranem zakończył swoją ziemską pielgrzymkę śp. ks. Artur Godnarski, sekretarz Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 22 stycznia br. o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Nowej Soli. Bezpośrednio po jej zakończeniu nastąpi przejazd na cmentarz komunalny w Otyniu, gdzie odbędą się dalsze obrzędy pogrzebowe.

CZYTAJ DALEJ

Droga do jedności [FELIETON]

2021-01-20 07:42

Adober Stock

Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Przebiega on pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.

W czasie, gdy skupiamy się na trosce o porozumienie wśród wyznawców Chrystusa, można dostrzec liczne podziały wynikające z wielu czynników. Dlatego dobrze, że jest taki czas w ciągu roku spotkań katolików, prawosławnych i protestantów. Dzięki temu pojawia się nadzieja nadejścia dnia, gdy wszyscy, tak jak nauczał Chrystus będą jedno. Mamy przecież wiele podobieństw jednoczących chrześcijan, mimo że na przestrzeni wieków pojawiło się mnóstwo niesnasek, które negatywnie wpływają na współpracę.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję