Reklama

Regulamin konkursu: Czytelnicy "Niedzieli" na wakacjach

[ TEMATY ]

konkurs

regulamin

foto: canva.com

Organizator: Tygodnik Katolicki "Niedziela"
Cel Konkursu: rozpowszechnienie miejsc kultu religijnego, promocja miejsc sakralnych w Polsce i na świecie.
1. Konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników Tygodnika Katolickiego „Niedziela” oraz portalu www.niedziela.pl:
2. Do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 fotografie (w wersji elektronicznej) oraz opis w wersji edytowalnej (dokument word/wordPat/libre office).
3. Minimalny wymiar zdjęcia: 630x400piks;
3. Prace konkursowe muszą posiadać metryczkę, zawierającą imię i nazwisko autora zdjęcia, adres zamieszkania, numer telefonu, e-mail oraz opis zdjęcia (co się na nim znajduje, gdzie zostało wykonane).
4. Oceny nadesłanych prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora.
5. Wyniki konkursu zostaną przekazane laureatom pocztą elektroniczną, ogłoszone będą również na stronie internetowej www.niedziela.pl do dnia 15.09.2021 r.
6. Prace po akceptacji redakcji zostaną opublikowane na portalu www.niedziela.pl w zakładce „w wolnej chwili”.
7. Spośród nadesłanych prac redakcja wybierze 10 osób, które zostaną nagrodzone książkami.
8. Prace należy przesyłać do 31 sierpnia 2021 r. pocztą elektroniczną: internet@niedziela.pl, w wiadomości prywatnej w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram.
9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z posiadaniem praw autorskich do zgłoszonych zdjęć oraz tekstów.
10. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć do zdjęć zgodę opiekuna prawnego na warunki zawarte w regulaminie konkursu.
11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do wykorzystywania nadesłanych fotografii na polach eksploatacji tygodnika "Niedziela": druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich na stronie internetowej pisma oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań Tygodnika.
12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych na potrzeby redakcji (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r. Dz.U. nr 133 poz. 833)

Dodatkowe informacje na temat konkursu:
Redakcja internetowa, tel. +48 (0-34) 365-19-17 (wew. 325)
internet@niedziela.pl

2021-06-17 11:05

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Znamy zwycięzców 22. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

[ TEMATY ]

konkurs

Patrycja Guevara-Woźniak

Najlepszą znawczynią Księgi Psalmów oraz Listów św. Pawła do Galatów i Filipian okazała się Katarzyna Zelek z diecezji tarnowskiej, która zwyciężyła w 22. Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej. Wielki finał miał miejsce 5 czerwca w klasztorze Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie. Każdego roku konkurs przyciąga niemal 30 tysięcy młodych ludzi z całej Polski.

W tym roku zakres merytoryczny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej obejmował: Księgę Psalmów, List do Galatów i List do Filipian (wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem). W ostatecznych eliminacjach wzięło udział 118 finalistów. Spośród nich wyłoniono dziś 7 laureatów. Po ogłoszeniu wyników części pisemnej, młodzież wzięła udział w etapie ustnym konkursu. Pytania, które padały dotyczyły m.in. synagog żydowskich w Filippii, zadań niewolników w starożytności czy przebiegu podróży św. Pawła po jego nawróceniu.

CZYTAJ DALEJ

Dożynki Prezydenckie 2021

2021-09-19 17:04

prezydent.pl

Na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego odbyły się Dożynki Prezydenckie z udziałem Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy.

– Wszystkie branże polskiego rolnictwa muszą być w sposób równy zadbane. Obiecuję wszystkim polskim rolnikom, że będę o te sprawy dbał, że będę stał na straży polskiego rolnictwa, jego dobra, jego interesów, tego wszystkiego, co istotne – mówił Prezydent RP podczas uroczystości.

CZYTAJ DALEJ

Warszawa: drugi dzień konferencji „Ochrona dzieci Bożych naszą wspólną misją”

2021-09-20 18:53

BostonCatholic / Foter.com / CC BY-ND

O odpowiedzialności pasterzy i konieczności głębokiego nawrócenia w obliczu grzechów i przestępstw wykorzystywania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne mówiono drugiego dnia międzynarodowej konferencji „Ochrona dzieci Bożych naszą wspólną misją”.

W czasie porannej Eucharystii przewodniczący Papieskiej Komisji ds. Ochrony Małoletnich, kard. Seán O’Malley OFM Cap wyraził ubolewanie z powodu przestępstw popełnianych przez duchownych. „To nie może być to, czego Jezus chce od swojego Kościoła; taki nie może być Kościół Boga miłującego i dającego przebaczenie. Wykorzystywanie i tuszowanie muszą się skończyć, a krzywdy wyrządzone ludowi Bożemu muszą zostać naprawione” – stwierdził amerykański purpurat. Nawiązując do liturgicznego wspomnienia św. Andrzeja Kima i Towarzyszy, kard. O' Malley powiedział, że trudno jest cierpieć dla Kościoła, ale jeszcze trudniejsze może być cierpienie doznawane z rąk Kościoła i duchowieństwa kościelnego.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję