Reklama

Niedziela Podlaska

Zmiany personalne w Diecezji Drohiczyńskiej

Ks. bp Piotr Sawczuk dokonał zmian personalnych w Diecezji Drohiczyńskiej.

[ TEMATY ]

zmiany księży

zmiany personalne

drohiczynska.pl

Proboszczowie

Ks. Dobrogowski Krzysztof – dotychczasowy proboszcz parafii Szmurły mianowanym proboszczem parafii Narew – z dniem 1 lipca r.

Ks. Łoniewski Janusz – dotychczasowy proboszcz parafii Brańsk przechodzi na emeryturę (zamieszka w Domu Parafialnym w Brańsku) – z dniem 12 lipca 2021 r.

Ks. Malinowski Krzysztof – dotychczasowy proboszcz parafii Skibniew mianowany proboszczem parafii Wyszki – z dniem 12 lipca 2021 r.

Ks. Niemyjski Zbigniew – zwolniony z urzędu administratora parafii Narew – z dniem 30 czerwca 2021 r.

Ks. Nowaszewski Robert – dotychczasowy proboszcz parafii Rogów mianowany proboszczem parafii Wyrozęby – z dniem 12 lipca 2021 r.

Ks. Sitnik Edward – dotychczasowy pomocniczy wikariusz sądowy, czyli wiceoficjał mianowany proboszczem parafii Skibniew – z dniem 12 lipca 2021 r.

Ks. Tomaszewski Walery – dotychczasowy wikariusz parafii Boćki mianowany proboszczem parafii Szmurły – z dniem 1 lipca 2021 r.

Ks. Ulaczyk Andrzej – dotychczasowy proboszcz parafii Wyszki mianowany proboszczem parafii Brańsk – z dniem 12 lipca 2021 r.

Ks. Wierzbicki Grzegorz – dotychczasowy wikariusz parafii Niepokalanego Serca NMP w Sokołowie Podlaskim mianowany proboszczem parafii Rogów – z dniem 12 lipca 2021 r.

Wikariusze

Ks. Domańszczyński Maciej– dotychczasowy wikariusz parafii Prostyń mianowany wikariuszem parafii Sarnaki – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Grzeszczuk Sylwester – dotychczasowy wikariusz parafii św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie mianowany wikariuszem parafii Boćki – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Hryniewicki Paweł – dotychczasowy wikariusz parafii Rozbity Kamień mianowany wikariuszem parafii Prostyń – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Kalicki Radosław (neoprezbiter) – mianowany wikariuszem parafii Rozbity Kamień – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Kisiel Michał – dotychczasowy wikariusz parafii Sterdyń mianowany wikariuszem parafii św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Reklama

Ks. Lipczyński Karol – dotychczasowy wikariusz parafii Sadowne mianowany wikariuszem parafii Łochów – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Łoza Przemysław – dotychczasowy wikariusz parafii Łochów mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia NMP w Węgrowie – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Margański Bartosz – dotychczasowy wikariusz parafii św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach mianowany wikariuszem parafii Starawieś – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Nagórny Krzysztof – dotychczasowy wikariusz parafii św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach mianowany wikariuszem parafii Sterdyń – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Nagórny Patryk – dotychczasowy wikariusz parafii Brańsk mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Oleksiuk Rafał (neoprezbiter) – mianowany wikariuszem parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Hajnówce – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Połok Mirosław – dotychczasowy wikariusz parafii Starawieś mianowany wikariuszem parafii Jabłonna Lacka – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Przewoźny Tomasz – mianowany wikariuszem parafii Brańsk – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Puchacz Mirosław – dotychczasowy proboszcz parafii Olmeto i Castello delle Forme (Włochy) mianowany wikariuszem parafii Niepokalanego Serca NMP w Sokołowie Podlaskim – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Roguski Mateusz – dotychczasowy wikariusz parafii Narodzenia NMP i św. Mikołaja w Bielsku Podlaskim mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia NMP w Węgrowie – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Ryczkowski Wojciech – dotychczasowy wikariusz parafii Kamionna mianowany wikariuszem parafii św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Reklama

Ks. Rzepczyński Krzysztof – dotychczasowy wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach mianowany wikariuszem parafii Sadowne – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Skarżyński Łukasz – dotychczasowy wikariusz parafii Jabłonna Lacka mianowany wikariuszem parafii Łochów – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Suszko Łukasz – dotychczasowy wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Węgrowie mianowany wikariuszem parafii Narodzenia NMP i św. Mikołaja w Bielsku Podlaskim – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Szymanik Mariusz – dotychczasowy wikariusz parafii Sarnaki mianowany wikariuszem parafii św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Śledź Piotr – dotychczasowy wikariusz parafii Perlejewo mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Wdowiński Wojciech (neoprezbiter) – mianowany wikariuszem parafii Kamionna – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Wyszomierski Piotr (neoprezbiter) – mianowany wikariuszem parafii Perlejewo – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Ziembowski Grzegorz – dotychczasowy wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Węgrowie mianowany wikariuszem parafii Niepokalanego Serca NMP w Sokołowie Podlaskim – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Inne zmiany

Ks. Bartosiak Mariusz – dotychczasowy proboszcz parafii Wyrozęby mianowany wikariuszem sądowym, czyli oficjałem Sądu Biskupiego w Drohiczynie – z dniem 12 lipca 2021 r.

Ks. Borzęcki Łukasz – dotychczasowy wikariusz parafii Niepokalanego Serca NMP w Sokołowie Podlaskim mianowany prefektem Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Cudny Jerzy – zwolniony z urzędu wikariusza sądowego, czyli oficjała Sądu Biskupiego w Drohiczynie – z dniem 11 lipca 2021 r.

Ks. Łoza Przemysław – zwolniony z funkcji sekretarza Dekanatu Łochowskiego – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Reklama

Ks. Margański Bartosz – zwolniony z funkcji kapelana drużyn ZHP w Dekanacie Siemiatyckim oraz sekretarza Dekanatu Siemiatyckiego – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Nagórny Patryk – zwolniony z funkcji sekretarza Dekanatu Brańskiego – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Roguski Mateusz – zwolniony z funkcji sekretarza Dekanatu Bielskiego – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Siduniak Michał – dotychczasowy wikariusz parafii Łochów skierowany na studia stacjonarne z zakresu teologii pastoralnej (duszpasterstwo rodzin) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie – z dniem 1 października 2021 r.

Ks. Skarżyński Łukasz – zwolniony z funkcji kapelana 22. Drużyny Harcerskiej „Pędziwiatry” w Jabłonnie Lackiej – z dniem 22 sierpnia 2021 r.

Ks. Szymanik Marcin – dotychczasowy prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie mianowany sekretarzem i kapelanem Biskupa Drohiczyńskiego – z dniem 12 lipca 2021 r.

Ks. Ulaczyk Andrzej – mianowany dziekanem Dekanatu Brańskiego – z dniem 12 lipca 2021 r.

2021-07-06 08:51

Ocena: +1 -1

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zmiany personalne w diecezji bielsko-żywieckiej 2022

Prezentujemy zmiany personalne w diecezji bielsko-żywieckiej.

Emeryci

CZYTAJ DALEJ

Kierowniczka z IKEI uniewinniona; zapadł prawomocny wyrok

2022-12-06 18:26

[ TEMATY ]

Ikea

pixabay.com

Sąd Okręgowy w Krakowie w postępowaniu apelacyjnym podtrzymał wyrok sądu rejonowego, który uniewinnił Katarzynę N. oskarżoną o dyskryminację wyznaniową przy zwolnieniu jednego z pracowników. Wyrok jest prawomocny. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga nie wyklucza skierowania kasacji.

Chodziło o zwolnienie pracownika, który na wewnętrznym forum firmy zamieścił wpis krytykujący środowiska LGBT.

CZYTAJ DALEJ

Otwarcie nowego skrzydła SOSW nr 10 we Wrocławiu

2022-12-07 15:48

Ilona Baran

7 sal lekcyjnych wyposażonych w nowoczesne tablice multimedialne, 2 świetlice i sala do muzykoterapii dla dzieci z niepełnosprawnościami - to wszystko znajduje się w rozbudowanym budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 10 przy ul Parkowej.

Dziś świętujemy dobro, którym chcemy się dzielić. Dobro to płynie od człowieka do człowieka. Kiedy nim się dzielimy, ono staje się jeszcze bardziej naszym udziałem - mówił bp Maciej Małyga, a następnie pobłogosławił nową część SOSW oraz cały personel.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję