Wszystko rozpoczęło się w Oleśnicy, w Bazylice pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Po błogosławieństwie pielgrzymi ruszyli w drogę, by po pierwszym etapie dotrzeć do Smolnej. Tam mieszkańcy przygotowali dla pielgrzymów drugie śniadanie.
Pierwszy etap: Oleśnica - Smolna
Pomóż w rozwoju naszego portalu
Reklama
Drugi etap: Smolna - Bierutów
Homilia ks. Tomasza Płukarskiego
Etap trzeci, czwarty i piąty:: Bierutów - Namysłów
Zapytaliśmy pielgrzymów, za co dziękują: