Reklama

Aspekty

Rozpoczyna się nabór do Programu Skrzydła Caritas

Diecezjalna Caritas rozpoczyna nabór do nowej edycji Programu Skrzydła.

[ TEMATY ]

Caritas

program skrzydła

caritaszg.pl

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Program „Skrzydła” to ogólnopolski program realizowany przez Caritas w poszczególnych diecezjach. Również Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej od kilku lat aktywnie prowadzi ten program i pomaga dzieciom z całej naszej diecezji. Program „Skrzydła” jest to program pomocy długoterminowej, skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, którym sytuacja materialna nie pozwala zapewnić optymalnych warunków do rozwoju.

Stypendyści, którzy w zeszłym roku byli objęci Programem, również składają wniosek na nowy rok szkolny 2021/2022. Ostateczny termin składania wniosków mija 20 września. Wnioski złożone po terminie będą rozpatrywane w drugiej kolejności. Wniosek do pobrania na stronie internetowej www.caritaszg.pl. w zakładce pliki do pobrania.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2021-08-24 14:39

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Caritas Polska organizuje pomoc dla Afgańczyków

[ TEMATY ]

Caritas

Afganistan

Caritas Polska

Karol Porwich/Niedziela

Caritas Polska organizuje pomoc dla Afgańczyków. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, więc oprócz zwiększania potencjału, którym już dysponujemy, wciąż badamy możliwości rozszerzenia pomocy zarówno w kraju, jak i za granicą – poinformował dyrektor Caritasu Polska ks. Marcin Iżycki.

"Wzrost liczby uciekinierów z Afganistanu, którzy będą szukali schronienia w Polsce, jest wysoce prawdopodobny. I musimy być na to dobrze przygotowani" – zwraca uwagę ekspertka Caritasu Polska Marta Walasik-Sałek w informacji przekazanej PAP przez tę organizację.

CZYTAJ DALEJ

Ks. Michał Olszewski pozostanie w areszcie. Sąd odrzucił zażalenie

2024-05-23 09:56

[ TEMATY ]

Ks. Michał Olszewski

Archiwum parafii NSPJ w Bydgoszczy

Ks. Michał Olszewski

Ks. Michał Olszewski

W środę Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy postanowienia sądu I Instancji o zastosowaniu tymczasowego aresztowania wobec trójki podejrzanych w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości – wśród nich wobec ks. Michała Olszewskiego.

PUBLIKUJEMY TREŚĆ KOMUNIKATU PROKURATURY KRAJOWEJ

Informacja o postanowieniach Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości

CZYTAJ DALEJ

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję