Reklama

Niedziela Świdnicka

Dolnośląski Omnibus - zaproszenie dla uczniów i studentów

Omnibus to cykl darmowych wydarzeń dla uczniów szkół średnich oraz studentów, którzy pragną zainwestować swój czas by rozwijać swoje umiejętności.

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę 18 grudnia w Polanicy Zdroju. W ramach kolejnych spotkań prowadzone będą szkolenia oraz warsztaty rozwijające szeroko pojęte kompetencje przyszłości.

Jan Jaśkowiak

- Dolnośląski Omnibus jest szansą spotkania dla ambitnych młodych ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces w życiu zawodowym. To okazja poznania, nawiązania relacji, wymiany doświadczeń, kontaktów pomiędzy uczestnikami oraz poznania wielu liderów, specjalistów wiodących branż na rynku pracy - mówi Jan Jaśkowiak prezes Stowarzyszenia Dla Dobra Publicznego.

Jan Jaśkowiak

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza. Więcej szczegółów znajduje się na stronie wydarzenia.

Reklama

Szczegółowy plan spotkania znajduje się poniżej.

09:00 Scena przy Pijalni Wód w Polanicy-Zdroju. Otwarcie recepcji wydarzenia Powitanie uczestników, wydanie identyfikatorów.

10:00 Scena przy Pijalni Wód w Polanicy-Zdroju. Rozpoczęcie wydarzenia Rozpoczęcie wydarzenia, przywitanie uczestników, omówienie programu dnia.

10:30 sala „Źródlana” Uzdrowisk Kłodzkich

Warsztat #1 - Siły Zbrojne RP - RENATA MYCIO Obrona Granicy, WOT i jak wygląda kariera w Siłach Zbrojnych RP?

12:15 sala „Źródlana” Uzdrowisk Kłodzkich Przerwa kawowa.

12:45 Scena przy Pijalni Wód w Polanicy-Zdroju Warsztat

#2 - Public Relations - PAWEŁ LASIUK Współpraca mediów i PR-u. Czym zajmują się PR-owcy i jak wpływają na przekazy medialne?

14:15 sala „Źródlana” Uzdrowisk Kłodzkich Przerwa obiadowa.

16:00 Scena przy Pijalni Wód w Polanicy-Zdroju. Panel dyskusyjny - AMB. MAREK MAGIEROWSKI Panel dyskusyjny ścieżki kariery zawodowej, zdobywania kompetencji.

18:00 Scena przy Pijalni Wód w Polanicy-Zdroju. Zakończenie spotkania

2021-12-14 11:33

Ocena: +2 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kanada/ Wywiad ostrzega, by nie ufać popularnym aplikacjom; m.in. takim jak chiński TikTok

2023-01-26 07:17

[ TEMATY ]

TikTok

pixabay.com

Kanadyjski wywiad elektroniczny przygotowuje zalecenia w sprawie chińskiej aplikacji TikTok i ostrzega użytkowników, by nie zezwalali na dostęp instalowanych aplikacji do prywatnych danych.

Rządowe centrum cyberbezpieczeństwa, którego częścią jest wywiad elektroniczny (CSE – Communications Security Establishment) przygotowuje nowe rekomendacje dla Kanadyjczyków w sprawie używania TikToka i innych aplikacji, które po zainstalowaniu na telefonie próbują uzyskać dostęp do przechowywanych prywatnych danych – podały kanadyjskie media. W minionych miesiącach w USA pracownikom federalnym zakazano korzystania z TikToka ze względu na bezpieczeństwo narodowe.

CZYTAJ DALEJ

„Msza św. w Roblox” - komentarz rzecznika archidiecezji gnieźnieńskiej

2023-01-25 16:54

[ TEMATY ]

Msza św.

Andrzej Hrechorowicz

„Archidiecezja gnieźnieńska nie jest twórcą, ani nie moderuje społeczności o tej samej nazwie na platformie Roblox” - informuje ks. Remigiusz Malewicz, rzecznik prasowy archidiecezji gnieźnieńskiej w odpowiedzi na pojawiające się pytania i niegasnące zainteresowanie mediów grą internetową, w której dzieci symulują odprawianie Mszy świętej.

„Użycie nazwy archidiecezji gnieźnieńskiej i herbu Kapituły Prymasowskiej przez twórców gry może być mylące, dlatego chciałbym jeszcze raz podkreślić, że archidiecezja gnieźnieńska nie ma udziału w tworzeniu i moderacji społeczności o tej samej nazwie na platformie Roblox. Przyznam, że nagrania Mszy św. «odprawianych» przez dzieci w wirtualnym wnętrzu katedry gnieźnieńskiej zaskoczyły nas tak samo, jak niemal wszystkich” - mówił w rozmowie z KAI rzecznik Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie ks. Remigiusz Malewicz.

CZYTAJ DALEJ

Byli więźniowie Auschwitz zaapelowali: nigdy więcej wojny!

2023-01-26 19:29

[ TEMATY ]

Auschwitz

wojna

więźniowie

PAP/Zbigniew Meissner

Ocaleni z Zagłady: Maria Horl, Stefania Wernik i Grzegorz Tomaszewski podczas spotkania w budynku „Starego Teatru” w Oświęcimiu

Ocaleni z Zagłady: Maria Horl, Stefania Wernik i Grzegorz Tomaszewski podczas spotkania w budynku „Starego Teatru” w Oświęcimiu

Zwracamy się do wszystkich narodów świata: nigdy więcej wojny, nigdy więcej faszyzmu, który niesie za sobą śmierć, ludobójstwo, zbrodnie, rzezie i zatracenie godności człowieka – zaapelowała była więźniarka Auschwitz Stefania Wernik.

Byli więźniowie w czwartek, w przeddzień 78. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz, uczestniczyli w spotkaniu w Międzynarodowym Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście w Oświęcimiu. Dzieli się swoimi świadectwami. Mówili też o traumie, która w nich tkwi.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję