Reklama

Inicjatywy

Serce Mamy dla Mamy: razem z nami podaruj swojej Mamie najcenniejszy prezent!

Kochani czytelnicy! Portal niedziela.pl wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza Was do tego, by z okazji Dnia Mamy podarować swojej Mamie najcenniejszy prezent - modlitwę.

Od dziś do 26 maja do godz. 14:00 poprzez portal niedziela.pl możecie składać swoje prośby o modlitwę za Mamy. Za te, z którymi wciąż możecie cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami, ale także i za te, których ziemska wędrówka już się zakończyła.

Wszystkie Wasze intencje zostaną złożone u stóp Matki Bożej Częstochowskiej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archdiecezji Częstochowskiej w czasie Apelu Jasnogórskiego 26 maja. Młodzi intencje będą zbierać także na Alejach Najświętszej Maryi Panny w Dzień Mamy między godz. 16:00 a 18:00. Młodzież będzie rozdawać również Serca Mamy dla Mamy.

Imię każdej Mamy zostanie wypisane na wielkim sercu i powierzone Pani Jasnogórskiej, Matce wszystkich nas, na Jasnej Górze.

Serce Mamy dla Mamy - powierz swoją Mamę Matce Najświętszej!

Najnowsze wpisy

2022-05-26 13:32
Mirosław (Koronowo )
Jasnogórska Matko wspieraj Swoją Matczyną opieką moją mamę Krystynę w siłe i zdrowiu na długie lata.

2022-05-26 13:24
Małgorzata (Wrocław)
Matko Boża, polecam Ci moją mamę Helenę. Proszę miej Ją zawsze w swojej opiece, wypraszaj ulgę w cierpieniu, pogodę ducha i potrzebne łaski u swojego Syna.

2022-05-26 12:55
Katarzyna (Stoczek Łukowski)
Maryjo Jasnogórska Matko proszę Cię miej w opiece moją mamę Wandę.

2022-05-26 12:49
Beata (Rzeszów)
Najświętsza Maryjo Matko nasza ukochana proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej Mamy Aleksandry. Opiekuj się nią nieustannie.

2022-05-26 12:17
Józefa (Niegowić)
Matko Boża proszę Cię o radość życia wiecznego dla mojej teściowej Władysławy

2022-05-26 11:37
Paulina (Zawada)
Dziękuję za moją mamę, za jej obecność, dobre słowo, troskę. Proszę o zdrowie, radość, miłość i uśmiech każdego dnia! O umiejętność wspólnej szczerej rozmowy i wsparcia. Proszę o Boże błogosławieństwo i nieustanną opiekę Matki Bożej!

2022-05-26 11:36
Eliza i Marcin (Sochaczew )
Pani Jasnogórska, dziękujemy Ci za naszą Mamę Krystynę i prosimy otaczaj Ją niestującą opieką.

2022-05-26 11:26
Barbara
Matko Boża, polecam Ci moją mamę Józefę i teściową Renatę. Miej je zawsze w swojej opiece i wypraszaj im potrzebne łaski u swojego Syna.

2022-05-26 10:35
Jakub (Lublin)
Dziękując za dar życia Urszuli, Renaty, Joanny i Julii oraz za ich macierzyńskie oddanie dla swoich dzieci, proszę Cię Maryjo, abyś wypraszała dalsze potrzebne łaski i pomogła spełnić ich jedno skryte marzenie w tym roku.

2022-05-26 07:37
Bogumiła (Granowo)
Mamusiu Boża, Proszę o wieczną radość dla śp.Danuty i Stefani. Dziękuję za to,że JESTEŚ moją MAMUSIĄ. Kocham Ciebie ❤

2022-05-24 10:00

Ocena: +15 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Serce Mamy dla Mamy: młodzież zaniesie intencje Matce Bożej Częstochowskiej. ZOBACZ TRANSMISJĘ

Kochani czytelnicy! Portal niedziela.pl wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej zapraszał Was do tego, by z okazji Dnia Mamy podarować swojej Mamie najcenniejszy prezent - modlitwę. Młodzi zaniosą wszystkie te intencje 26 maja podczas Apelu Jasnogórskiego Matce Bożej Częstochowskiej.

26 maja do godz. 14:00 poprzez portal niedziela.pl mogliście składać swoje prośby o modlitwę za Mamy. Za te, z którymi wciąż możecie cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami, ale także i za te, których ziemska wędrówka już się zakończyła.

CZYTAJ DALEJ

Zmarła Zofia Posymsz, pisarka, była więźniarka niemieckich obozów

2022-08-08 11:51

[ TEMATY ]

Auschwitz

obóz

Krzysztof Tadej

Zofia Posmysz

Zofia Posmysz

Zofia Posmysz-Piasecka, pisarka i scenarzystka, była więźniarka niemieckich obozów Auschwitz, Ravensbrueck i Neustadt-Glewe, dama Orderu Orła Białego, zmarła w poniedziałek rano w oświęcimskim hospicjum – dowiedziała się PAP w oświęcimskim magistracie.

W wywiadzie z Krzysztofem Tadejem mówiła:

CZYTAJ DALEJ

„Pompejanka” – nowenna nie do odparcia

2022-08-09 21:26

[ TEMATY ]

nowenna pompejańska

Karol Porwich/Niedziela

Różaniec, nie od dziś wiadomo, wielką moc ma. Oczywiście nie sam z siebie, a z łaski Bożej. Maryja przez tę modlitwę potrafi dla nas wyprosić u Boga wielkie cuda. Sama do Różańca wielokrotnie zachęcała, mamy na ten temat chociażby świadectwa dzieci z Fatimy: Łucji, Hiacynty i Franciszka. Ale czym tak naprawdę jest Nowenna Pompejańska? Czy rzeczywiście ma tak wielką moc?

I modlimy się na różańcu. Jedni z większym zapałem, inni jak po grudzie, czasem czekając na autobus, innym razem na kolanach przed snem, w różnych intencjach. Jednak ilu z nas potrafi się zdobyć na odmawianie czterech czy nawet trzech części Różańca w ciągu dnia, i to przez 54 dni pod rząd? A tak robią ci, którzy podejmują Nowennę Pompejańską. I mówią, że to wcale nie jest trudne, a warto, bo owoce wielkie daje. Nazywana jest nowenną nie do odparcia.

CZYTAJ DALEJ