Reklama

Niedziela Małopolska

Dębica

Boska gala

    Weź udział w konferencji Prawdziwie Boska i zacznij prowadzić Boskie życie i Boski biznes!

plakat organizatorów

    Kolejna Gala Boskiego Biznesu organizowana przez Fundację Boskie Skrzydła, odbędzie się 25 sierpnia br. Towarzyszyć jej będzie konferencja „Prawdziwie Boska” pt. „Ludzie wokół Ciebie to skarb do odkrycia – co o nich wiesz, a co powinnaś jeszcze wiedzieć? Odkrywamy tajemnice networkingu.”

    Tegoroczna Gala Boskiego Biznesu oraz Konferencja “Prawdziwie Boska” są okazją do świętowania pięciolecia projektu Boski Biznes. To także zwieńczenie 6 miesięcy pracy przedsiębiorczych chrześcijanek w Klubie Boskich Liderek. Celem gali jest zebranie środków na działania statutowe Fundacji Boskie Skrzydła. Tym razem wspieramy również Dom Dziecka na Filipinach, prowadzony przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów, w którym mieszkają dziewczynki zranione przemocą seksualną.

Boski Biznes czyli... biznes po Bożemu

    „Boski Biznes” to spotkania o charakterze networkingowym dla przedsiębiorczych chrześcijanek. Ideą „Boskiego Biznesu” jest wspieranie kobiet zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. To miejsce, w którym wartości chrześcijańskie stoją na pierwszym miejscu. Na spotkania uczęszczają zarówno bizneswoman, jak i kobiety, które poszukują inspiracji do swojej drogi biznesowej. Poza szkoleniem biznesowym, każda z uczestniczek ma możliwość autoprezentacji oraz przedstawienia swojego świadectwa wiary. „Boski Biznes” gromadzi coraz to szerszą społeczność. Spotkania motywacyjne odbywają się regularnie online oraz w największych miastach w Polsce (m. in. Warszawa, Katowice, Kraków, Rzeszów, Lublin). W ciągu pięciu lat działalności organizacji, społeczność „Boskiego Biznesu” zyskała ponad 6 tys. osób (FB).

Fundacja Boskie Skrzydła

    Istniejąca od 2019 r. Fundacja Boskie Skrzydła ma na celu wspieranie i „dodawanie skrzydeł” osobom, które tracą siłę na swojej drodze życia zarówno osobistego jak i zawodowego. Powstała z myślą o wsparciu (głównie) kobiet, ale także mężczyzn i młodzieży.

Reklama

    W Fundacji wierzymy, że każda kobieta może być szczęśliwa i jest wystarczająco silna, aby zrealizować swoje powołanie. Szczęśliwa i silna kobieta to szczęśliwa i silna rodzina, to szczęśliwe społeczeństwo.

    Wspieramy kobiety, by nie ustawały, ale nadal trwały na drodze do doskonałości - do świętości. Zadaniem Fundacji jest pozyskiwanie środków na wsparcie mentalne i materialne, tym którzy zatrzymali się na swojej życiowej drodze. Fundacja wspiera w rozwoju osoby z wartościami chrześcijańskimi: szkoleniami, warsztatami, spotkaniami mastermind-owymi, czy indywidualnymi sesjami coachingowymi.

    Gala jest inicjatywą Małgorzaty Dąbrowskiej, która stworzyła i prowadzi Boski Biznes, a także coraz prężniej działającą Fundację Boskie Skrzydła. Podczas gali zostaną wręczone statuetki Prawdziwie Boska tym uczestniczkom, które szczególnie systematycznie pracowały nad rozwojem swojego biznesu. Wydarzenie ma również na celu wspieranie, promowanie i integrowanie środowiska chrześcijańskich liderek i liderów - przedsiębiorców, menedżerów i pracodawców.

    Małgorzata Dąbrowska (Business Financial and Life Coach, Mentor, Trener mentalny, Trener Biznesu, Doradca, Inwestor), przedsiębiorca z trzydziestoletnim doświadczeniem. Prowadzi kilka niezależnych przedsiębiorstw: AC Kroton, Boski Biznes, Pod Skrzydłami Anioła oraz Fundację Boskie Skrzydła. Z zamiłowania: wspiera, szczególnie kobiety, w odważnym stawianiu sobie celów, sięganiu po swoje szczęście, nawiązywaniu nowych kontaktów przyjacielskich i biznesowych. Inspiruje, zaraża wiarą i pozytywną energią. Poza “Boskim Biznesem”, prowadzi również warsztaty i rekolekcje we współpracy z Duszpasterstwem Talent, z którym jest związana od ponad 15 lat. Prywatnie - żona i matka 4 dzieci.

Reklama

    Program gali:

18:00 - Msza św. w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy;

19:00 - Powitalna lampka szampana, filiżanka kawy i deser - rozmowy w kuluarach;

19:15 - Przywitanie i przedstawienie idei i społeczności Boski Biznes - Małgorzata

Dąbrowska;

19:30 - Rozdanie statuetek ,,Prawdziwie Boska” dla boskich liderek;

20:00 - Uroczysta kolacja i mini koncert: Milena Dąbrowska i dębickie tancerki

20:45 - Występ gościa specjalnego - Klaudia Tołłoczko

21:15 - Panel z nagrodzonymi liderkami;

21:45 - Konferencja - Ludzie wokół Ciebie to skarb do odkrycia – co o nich wiesz,

a co powinnaś jeszcze wiedzieć? Odkrywamy tajemnice networkingu.

22:15 - Szybki networking;

22:45 - Losowanie nagród od fundatorów dla uczestników gali;

23:00 - Zakończenie konferencji;

Gala wraz z konferencją odbędą się zarówno stacjonarnie (Hotel Dworek Dębicki, ul. Kościuszki 36, 39-200 Dębica), jak i online. Szczegóły znajdują się na stronie: https://lp.malgorzatadabrowska.pl/gala-boskibiznes/#bilety.

Kontakt z organizatorami:

Małgorzata Dąbrowska 602 768 606

Klaudia Kolak 505 657 846

2022-08-19 17:14

Ocena: 0 -1

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Premier: od 1 stycznia cena energii elektrycznej w Polsce będzie zamrożona

2022-09-24 21:21

[ TEMATY ]

gospodarka

premier

PAP/Wojtek Jargiło

Od 1 stycznia cena energii elektrycznej w Polsce będzie zamrożona. Nie będzie podwyżek do zużycia w wysokości 2000 kilowatogodzin rocznie – a więc dla ogromnej większości polskich rodzin, zwłaszcza na prowincji - oświadczył w sobotę premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu we wpisie na Facebooku zapewnił, że ceny energii zostaną zamrożone w przyszłym roku "wbrew planom spółek energetycznych". "Nie będzie podwyżek do zużycia w wysokości 2000 kilowatogodzin rocznie – a więc dla ogromnej większości polskich rodzin, zwłaszcza na prowincji. W obliczu światowego kryzysu energetycznego wdrożyliśmy kolejną Tarczę Solidarnościową. To konkretne rozwiązania i namacalna pomoc. Właśnie na niej opieramy naszą wiarygodność" - napisał premier.

CZYTAJ DALEJ

Nie marnować żywności

Niedziela Ogólnopolska 39/2019, str. 31

[ TEMATY ]

homilia

DVIDSHUB / Foter.com / CC BY

Dzisiejsza liturgia słowa Bożego przypomina nam o przemijalności życia ludzkiego i o Bożej odpłacie za nasze czyny. W perspektywie rzeczy ostatecznych, którymi są śmierć, sąd, niebo albo piekło, Pan Jezus przestrzega nas przed niebezpieczeństwem beztroskiego i pełnego dobrobytu życia. Winą bogacza z dzisiejszej ewangelicznej przypowieści nie było to, że posiadał wielki majątek, lecz to, że pławił się w luksusie, a nie pomógł cierpiącemu i głodującemu żebrakowi, który leżał u bram jego pałacu.

CZYTAJ DALEJ

Łódź: Młodzi w domu abp. Grzegorza Rysia

2022-09-24 17:00

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

ks. Paweł Kłys

- Dziś młodych należy zachęcać przez młodych i temu właśnie służy to dzisiejsze spotkanie. Jak oni będą ambasadorami Światowych Dni Młodzieży, to uzbieramy się w piękne i duże zgromadzenie. Dzisiaj nie działają już takie rzeczy jak ogłoszenia czy plakaty, dziś wszystko odbywa się przez relacje – najlepiej rówieśnicze – mówi abp Grzegorz Ryś.

Na 300 dni przed Światowymi Dniami Młodzieży, które w dniach 1-6 sierpnia 2023 odbędą się w

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję