Reklama

Wiara

Adoracja Najświętszego Sakramentu zablokowana przez Google!

W dniu 22 października 2022, Google Inc. wyłączył bez żadnego ostrzeżenia kanał telewizji katolickiej EWTN Polska, znajdujący się na platformie YouTube.

[ TEMATY ]

adoracja

Niepokalanów

EWTN

Artur Stelmasiak/Niedziela

Kanał telewizji EWTN gromadzi od 4 lat na codziennej nieustającej adoracji Najświętszego Sakramentu, transmitowanej na żywo z Kaplicy w Niepokalanowie, blisko milion użytkowników miesięcznie. Kaplica ta odegrała niezwykłą rolę podczas epidemii Covid-19, podtrzymując i dając nadzieję milionom ludzi na całym świecie.

Na kanale EWTN Polska, który subskrybuje 146 tysięcy osób, znajduje się 4500 materiałów video.

10 kwietnia 2021 kanał został zawieszony za "naruszenie zasad społeczności", wtedy po interwencji naszych widzów oraz społeczności międzynarodowej został on przywrócony po 24 godzinach.

Tym razem kanał został całkowicie wyłączony bez ostrzeżenia, bez jakiejkolwiek korespondencji czy informacji, wbrew regulaminowi i zasadom ustalonym przez YouTube.

Podziel się cytatem

EWTN Polska wypełniła wszystkie procedury odwoławcze przewidziane w takiej sytuacji. Nie pomogły kontakty z działem technicznym Google i działem technicznym YouTube oraz z przedstawicielami Zarządu Google Europe.

Reklama

Przekazywane przez nich powody zamknięcia kanału wykluczają się wzajemnie. Raz jest to "naruszenie zasad społeczności", innym razem "przejęcie (przez osobę trzecią) konta Google celem wysyłania SPAM", jeszcze innym "przejęcie kanału YouTube".

Bez względu na przyczyny, od ponad 48 godzin nasze prośby o przywrócenie kanału są ignorowane.

2022-10-25 10:52

Ocena: +5 -1

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Cząstka nieba

Niedziela lubelska 47/2022, str. IV

[ TEMATY ]

adoracja

Ewa i Tomasz Kamińscy

Monstrancja ma kształt Maryi Królowej Pokoju

Monstrancja ma kształt Maryi Królowej Pokoju

Czas spędzony na adoracji Najświętszego Sakramentu jest najlepiej spożytkowanym czasem – powiedział ks. Daniel Mazurek.

Codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w parafii św. Antoniego Padewskiego w Lublinie wprowadził pierwszy proboszcz śp. ks. Stanisław Róg 1 października 2013 r. w kaplicy Matki Bożej Królowej Polski, Świętych i Błogosławionych Polskich. Przez lata dojrzewała myśl, by kaplica adoracji nabrała nowego wymiaru. Sytuacja polityczna, zwłaszcza wojna w Ukrainie, potwierdziła potrzebę realizacji idei stworzenia miejsca modlitwy o pokój. Odnowiona kaplica, jako kolejna gwiazda na płaszczu Maryi Królowej Pokoju, włączyła się w dzieło apostolstwa adoracji Najświętszego Sakramentu.

CZYTAJ DALEJ

Przyjdź, zobacz, zostań, jeżeli chcesz!

2023-01-28 13:25

Marzena Cyfert

Ks. Marek Chrzanowski

Ks. Marek Chrzanowski

Trwa spotkanie dla kobiet, zorganizowane przez Orioński Instytut Świecki. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św., którą w kościele św. Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim sprawował ks. Marek Chrzanowski, kapłan, poeta, ceniony rekolekcjonista i kierownik duchowy.

Na spotkaniu obecne były członkinie Instytutu z Łodzi, Wrocławia i zaproszeni goście. W homilii ks. Chrzanowski zauważył, że są takie chwile i wydarzenia w naszym życiu, które są niepowtarzalne, a które Bóg daje nam po to, żebyśmy je głęboko przeżyli i żebyśmy potrafili w nich zobaczyć coś wyjątkowego; coś takiego, co pozostanie w sercach na długo, albo nawet na zawsze.

CZYTAJ DALEJ

Sympozjum ,,Oblicza pojednania”

2023-01-28 14:31

[ TEMATY ]

Toruń

O. Tadeusz Rydzyk

radiomaryja.pl

W pojednaniu powinniśmy myśleć po katolicku i po polsku, w duchu najlepszych Polaków, naszych wzorców. Śp. ks. bp Stanisław Stefanek mówił o tym, dlaczego nie możemy radzić sobie w Polsce. Kiedyś dawaliśmy radę w najtrudniejszych czasach, nawet komunizmu, gdy nas dzielili. Teraz nie możemy sobie poradzić, bo Polacy i katolicy korzystają z mediów, które nie są polskiego ducha – powiedział o. Tadeusz Rydzyk, CSsR, prof. AKSiM, dyrektor i założyciel Radia Maryja, podczas sympozjum ,,Oblicza pojednania” w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej odbywa się kolejne sympozjum z cyklu ,,Oblicza”. Tegoroczne spotkanie przebiegło pod hasłem „Oblicza pojednania” z okazji wspomnienia św. Franciszka Salezego, patrona dziennikarzy.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję