Reklama

Niedziela Wrocławska

W najbliższą sobotę Spotkanie Młodych na Ślęży

Ks. Jakub Bartczak wraz z młodzieżą nagrał filmik zapraszający na Spotkanie Młodzieży, które odbędzie się 23 września na Górze Ślęży

Archiwum redakcji

Góra Ślęża

Góra Ślęża

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Więcej tutaj:

Spotkanie Młodzieży odbywać się będzie według konkretnego plany: 

9.30 - rozpoczęcie rejestracji grup na Przełęczy Tąpadła
10:00 - rozpoczęcie QUESTa
11.30 - posiłek na szczycie Ślęży
12.30 - konferencja dla młodzieży
13:15 - Adoracja Najświętszego Sakramentu/ Uwielbienie/ możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej
14:00 - Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Macieja Małygi koncert/integracja młodzieży

 * Ze względu na warunki atmosferyczne plan wydarzenia może ulegać drobnym zmianom. W przypadku wystąpienia opadów deszczu Eucharystia odbędzie się w kościele na szczycie Ślęży

2023-09-21 21:19

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Czego nie jestem w stanie powierzyć i oddać Bogu?

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Adobe Stock

Rozważania do Ewangelii Łk 21, 1-4.

Poniedziałek, 27 listopada

CZYTAJ DALEJ

Cudowny Medalik

Niedziela legnicka 27/2009

Cudowny Medalik - symbolika

CZYTAJ DALEJ

Franciszek na COP28 to potwierdzenie ekologicznego zaangażowania papieży

2023-11-28 15:24

[ TEMATY ]

Franciszek

Grzegorz Gałązka

Jeśli zdrowie pozwoli, wizyta papieża na COP28 w Dubaju będzie historycznym momentem. Po raz pierwszy zwierzchnik Kościoła katolickiego weźmie udział w konferencji klimatycznej ONZ. Dla dominikanina o. Thomasa Micheleta, autora książki "Les Papes et l'écologie" ("Papieże i ekologia"), jest to punkt kulminacyjny trwającego od dziesięcioleci zaangażowania Watykanu w ochronę naszego „wspólnego domu”.

Od czasu swojego wyboru w marcu 2013 r. papież Franciszek kładzie nacisk na ochronę stworzenia i ochronę najsłabszych. Przykładem tego jest publikacja encykliki „Laudato si'” w czerwcu 2015 roku. Tekst, który dotyczy kwestii środowiskowych i społecznych oraz przypomina dwa zasadnicze wątki pontyfikatu a są to: "Wszystko jest ze sobą powiązane" oraz "Krzyk ziemi i krzyk ubogich nie mogą dłużej czekać".

CZYTAJ DALEJ

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję