Reklama

Praca - rekrutacja

W związku z planami dynamicznego rozwoju ogólnopolski Tygodnik Katolicki „Niedziela”, z siedzibą w Częstochowie – pismo z ponad 90-letnią tradycją – poszukuje pracowników na stanowiska:

Fotoedytor

Wymagania: przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku fotoedytora lub podobnym; umiejętność pracy w grupie; kreatywność, wyczucie estetyki i dobra znajomość trendów wizualnych; umiejętność pracy w krótkich terminach i pod presją czasu.

Specjalista ds. marketingu

Wymagania: minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w prasie i/lub z agencjami reklamy; inicjatywa, kreatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów z odbiorcami produktu; doświadczenie w tworzeniu planów marketingowych i realizacji komercyjnych celów; biegłe posługiwanie się narzędziami social networks (Facebook, Twitter, Pinterest); umiejętność pisania tekstów promocyjnych; mile widziane znajomość j. angielskiego oraz zarządzanie stronami internetowymi.

Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; satysfakcjonujące zarobki; możliwość rozwoju zawodowego i pracę w zgranym zespole.

Kandydaci spełniający ww. wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV) na adres:

rekrutacja@niedziela.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Redakcja i Administracja Tygodnika Katolickiego „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa.
W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: tel: 506 744 552, rodo@niedziela.pl .
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko fotoedytora/specjalista ds. marketingu.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji (18.02.2020 r.).
Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.”

Praca w edycji „Niedzieli Małopolskiej”

Tygodnik Katolicki „Niedziela” poszukuje współpracowników do redakcji „Niedzieli Małopolskiej”.
Osoby zainteresowane pracą na stanowisku redaktora prosimy o składanie swojego CV drogą elektroniczną na adres:

niedzielamalopolska@gmail.com

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Redakcja i Administracja Tygodnika Katolickiego „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa. 
W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: tel: 506 744 552, rodo@niedziela.pl . 
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko redaktor.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie. 
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych. 
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji (30.10.2019 r.). 
Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Rozumiem