Reklama
8 maja br. w 130. rocznicę urodzin Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej, odbyły się uroczystości związane z odsłonięciem jej rzeźby. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą Świętą w warszawskim Kościele Sióstr Wizytek, której przewodniczył kard. Grzegorz Ryś. Na Eucharystii obecny był także biskup pomocniczy archidiecezji łódzkiej Marek Marczak, ks. Krzysztof Helik, proboszcz kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łodzi, gdzie znajduje się grób Stanisławy Leszczyńskiej oraz ks. Paweł Gabara, redaktor Niedzieli Łódzkiej.
Reklama
Reklama
Reklama