Reklama
Bp Piotr Kleszcz OFM Conv. przewodniczył uroczystościom odpustowym ku czci św. Floriana i obchodom Gminnego Dnia Strażaka w Sulejowie. Wszystkich zebranych w świątyni powitał ks. Zbigniew Pawlik, proboszcz par. św. Floriana w Sulejowie, prosząc o modlitwę za strażaków z parafii i całej gminy oraz wszystkich żyjących i zmarłych parafian. Uroczystość upiększył koncert Mały Chór Wielkich Serc
Reklama
Reklama
Reklama