Reklama
W katedrze świdnickiej 16 maja bp Adam Bałabuch przewodniczył Mszy św., podczas której udzielił błogosławieństwa do pełnienia funkcji lektora i ceremoniarza przedstawicielom służby liturgicznej z parafii diecezji świdnickiej. W homilii przypomniał, że prawdziwą drogą do nieba jest życie Ewangelią, Eucharystią i służbą drugiemu człowiekowi, zachęcając młodych, by ich posługa przy ołtarzu była nie tylko funkcją, ale także świadectwem wiary i bliskości z Chrystusem. Na zakończenie klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy podzielili się świadectwem swojego powołania, zachęcając nowo pobłogosławionych do odważnego pójścia za Chrystusem.
Reklama
Reklama
Reklama