Reklama

Zaproszenia

Kongres Rodzin i Kobiet Konserwatywnych

ZOBACZ WYWIAD Z EWĄ JEMELITY, ZAŁOŻYCIELKĄ KONGRESU KOBIET KONSERWATYWNYCH

Kongres Rodzin i Kobiet Konserwatywnych odbędzie się 18 maja 2013 r. w Centrum Konferencyjnym Ośrodku Nauki w Poznaniu przy ul. H. Wieniawskiego 17/19. Celem jest przedstawienie, zdiagnozowanie, wskazanie recept i rozwiązań dotyczących problemów rodzin i kobiet, które kierują się wartościami chrześcijańskimi i przywiązaniem do tradycji. Patronat nad Kongresem objął Jego Ekscelencja Arcybiskup Stanisław Gądecki Metropolita Poznański.

Odbędą się trzy sesje dyskusyjne:

„Rodzina. Tradycja. Wychowanie w wartościach chrześcijańskich”,

Reklama

„Działania przeciw rodzinie. Ideologia gender. Mity dotyczące homoseksualizmu. Zagrożenie młodzieży” oraz

„Skutki braku polityki prorodzinnej Polski. Jakich zmian oczekujemy?”.

Sesje zostaną podsumowane postulatami Kongresu Rodzin i Kobiet Konserwatywnych. W trakcie Kongresu zostaną wręczone okolicznościowe medale wybranym rodzinom wielodzietnym. Będzie możliwość podpisania certyfikatu przeciw aborcji. Podczas trwania Kongresu w foyer zaprezentują swoją ofertę wydawnictwa, szkoły katolickie oraz stowarzyszenia działające na rzecz życia i rodziny. Będzie też funkcjonował „Klub Maluszka”, w którym matki będą mogły zostawić dzieci pod wykwalifikowaną opieką.

Dziennikarzy prosimy o kontaktowanie się z Panią Natasza Dembińska-Urbaniak (tel. 510-284-545) lub Panią Ewą Jemielity (tel. 603-776-775).

2013-05-10 11:15

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Promocja książki abp. Wacława Depo „BLASK WIARY W CHRYSTUSIE”

19 listopada 2012 - poniedziałek, godz. 16.00.

CZYTAJ DALEJ

Przyjdź, zobacz, zostań, jeżeli chcesz!

2023-01-28 13:25

Marzena Cyfert

Ks. Marek Chrzanowski

Ks. Marek Chrzanowski

Trwa spotkanie dla kobiet, zorganizowane przez Orioński Instytut Świecki. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św., którą w kościele św. Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim sprawował ks. Marek Chrzanowski, kapłan, poeta, ceniony rekolekcjonista i kierownik duchowy.

Na spotkaniu obecne były członkinie Instytutu z Łodzi, Wrocławia i zaproszeni goście. W homilii ks. Chrzanowski zauważył, że są takie chwile i wydarzenia w naszym życiu, które są niepowtarzalne, a które Bóg daje nam po to, żebyśmy je głęboko przeżyli i żebyśmy potrafili w nich zobaczyć coś wyjątkowego; coś takiego, co pozostanie w sercach na długo, albo nawet na zawsze.

CZYTAJ DALEJ

Opłatek pielgrzymów

2023-01-28 23:54

ks. Łukasz Romańczuk

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję