Reklama

Kościół

#walczyMYdlaPana

Serdecznie zapraszaMY Cię do wielkopostnej akcji #walczyMYdlaPana. Niech Wielki Post stanie się czasem walki o to co dobre i święte by podążać drogą świętości. Codziennie przez 40 dni, wspólnie podejmiemy wyzwanie, oddając się refleksji, modlitwie i rozważaniu Słowa Bożego sprawiMY, że będzieMY bardziej przygotowani do duchowego przeżycia Zmartwychwstania Pańskiego.

[ TEMATY ]

#walczyMYdlaPana

Mat.prasowy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

WygrajMY tę walkę wspólnie!

#walczyMYdlaPana

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Plan walki:

PN Rozkręcamy się z psalmami

PoznajMY terapeutyczną siłę psalmów, które pomogą w rozpalaniu naszej wiary. Z „365 dni w rytmie psalmów” pod duchową opieką s. Anny Marii Pudełko AP oraz brata Piotra Kwiatka OFM Cap będziemy czerpać z ich osobistych przeżyć i duchowej przemiany ludzi, z którymi mieli okazję się spotkać. Razem poczujMY terapeutyczną siłę psalmów. „Księga Psalmów z notatnikiem i skrutacją” to niezwykle pomocny przewodnik po Słowie Bożym. Taki początek tygodnia da nam powera do duchowej walki.

Zapraszamy na: Instagram, Facebook

WT Duchowy czyściec

PrzypomnijMY, że nasze życie jest polem walki. Z jednej strony jest Bóg, który nas kocha i chce nas zbawić, z drugiej – nieprzyjaciel, który zazdrosny o tę miłość dąży do tego, by nas doprowadzić do zniechęcenia i porzucenia walki o bliską relację z Bogiem. Podążając drogą niepewną, czasem trudną – szukajMY odpowiedzi na nurtujące nas pytania, stawiając za przewodnika duchowego św. Franciszka Salezego.

Zapraszamy na: TikTok

ŚR Rekolekcje dla dorosłych

Niezwykle głębokie, wartościowe, które chce się nie tyle przeżyć, co przemodlić – rozważyć. RozbudźMY wspólnie pragnienie doświadczenia Boga poprzez osobiste zaangażowanie by wkroczyć na drogę świętości. RozważMY sakrament niesamowitej obecności Boga pośród naszych rozlicznych spraw, którym jest Eucharystia. NauczMY się wdzięczności za dar wiary.

Zapraszamy na: YouTube, Facebook, Spotify

CZ Rekolekcje dla dzieci

PrzygotujMY się z dziećmi do Wielkanocy. Aby w pełni mogły przeżyć i zrozumieć tajemnice Zmartwychwstania Pańskiego sięgnijMY po przygotowane przez nas rekolekcje dla dzieci. Znany i lubiany twórca książek dla dzieci, brat Tadeusz Ruciński FSC w wyjątkowy sposób przybliży Mękę Pańską. Dzięki niej dzieci mają szansę zrozumieć i wyobrazić sobie ostatnie chwile z życia Pana Jezusa.

Reklama

Zapraszamy na: YouTube, Facebook

PT Droga krzyżowa

PragnieMY zgłębić tajemnicę miłości Boga do ludzi, objawioną w zbawczej męce Jezusa Chrystusa. OdkryjMY ją z siostrą Leonią Nastał. To bogactwo treści dotyczących męki Pana Jezusa.

Zapraszamy na: YouTube, Facebook

SB Porządki z różańcem

Różaniec jest potężną i skuteczną bronią przeciwko Złu. PosprzątajMY nasze serca, powierzMY Jezusowi i Maryi swoje sprawy w modlitwie różańcowej.

Zapraszamy na: TikTok

ND Słowo Boże na niedzielę

WzmocnijMY relację z Jezusem i sprawMY, by nasza modlitwa nabrała głębi i ducha.

Razem z księdzem Cyprianem Kostrzewą SSP, autorem książek Edycji Świętego Pawła i doniedawna misjonarzem pracującym na Ukrainie oddajMY się refleksji nad Ewangelią i dzięki wspólnym rozważaniom znajdźMY odniesienie do naszego życia i toczonej w nim walki duchowej.

Zapraszamy na: TikTok, Facebook, YouTube

WygrajMY tę walkę dla Pana!

#WielkiPost #katolik #walczyMYdlaPana

2023-02-21 14:01

Ocena: +3 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Rekolekcje dla dzieci: "Jezu, dlaczego?!"

[ TEMATY ]

rekolekcje

#walczyMYdlaPana

Mat.prasowy

PrzygotujMY się z dziećmi do Wielkanocy. Aby w pełni mogły przeżyć i zrozumieć tajemnice Zmartwychwstania Pańskiego sięgnijMY po przygotowane przez nas rekolekcje dla dzieci.

Znany i lubiany twórca książek dla dzieci, brat Tadeusz Ruciński FSC w wyjątkowy sposób przybliży Mękę Pańską. Dzięki niej dzieci mają szansę zrozumieć i wyobrazić sobie ostatnie chwile z życia Pana Jezusa.

CZYTAJ DALEJ

Franciszek: śmierć dziecka jest niewytłumaczalna i nie do zniesienia

2024-03-02 11:58

[ TEMATY ]

Franciszek

Grzegorz Gałązka

"Żadne sentymentalne lub banalne słowa nie mogą opisać utraty dziecka i one nie próbują tego robić" - powiedział Franciszek w sobotę rano na audiencji dla włoskiej grupy stowarzyszenia Talità Kum rodziców, którzy stracili dziecko.

Papież Franciszek nie udzielił żadnych "retorycznych lekcji" rodzicom ze stowarzyszenia Talità Kum z północnowłoskiego miasta Vicenza, którzy stracili dziecko, ponieważ - jak sam podkreślił w swoim przemówieniu - "utrata dziecka jest doświadczeniem, które nie akceptuje teoretycznych opisów i odrzuca banalność religijnych lub sentymentalnych słów, jałowych zachęt lub fraz okolicznościowych, które, starając się pocieszyć, ranią jeszcze bardziej tych, którzy tak jak wy toczą ciężką wewnętrzną walkę każdego dnia".

CZYTAJ DALEJ

Rekolekcje Filmowe Teatru EXIT

2024-03-02 14:57

[ TEMATY ]

Dobre Miejsce

Łukasz Krzysztofka/Niedziela

Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach przygotowało wyjątkową propozycję dla wszystkich miłośników kina – to trzydniowe rekolekcje filmowe z udziałem Teatru EXIT i bp. Michała Janochy, które rozpoczną się już jutro.

Początkiem każdego rekolekcyjnego dnia będzie Eucharystii w kościele pokamedulskim (ul. Dewajtis 3) o godz. 18.00. Mszy św. przewodniczył będzie bp Michał Janocha.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję