NEOPREZBITER
Z dniem 30 sierpnia:
Ks. Dominik Grolewski mianowany wikariuszem Parafii Rzymskokatolickiej świętego Wawrzyńca w Nakle nad Notecią
PROBOSZCZOWIE
Emerytura:
Z dniem 30 czerwca:
Ks. Arkadiusz Kalinowski, dotychczasowy proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej świętych Apostołów Piotra i Pawła w Złotowie przechodzi na emeryturę
Pomóż w rozwoju naszego portalu
Z dniem 29 sierpnia:
Ks. Andrzej Choroba, dotychczasowy proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej świętej Marii Magdaleny w Zakrzewie przechodzi na emeryturę
Ks. Jan Pomin, dotychczasowy proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej świętych Apostołów Piotra u Pawła w Wierzchucinie Królewskim przechodzi na emeryturę
Pierwsza nominacja proboszczowska:
Z dniem 30 czerwca/1 lipca:
Ks. Krzysztof Klóska zwolniony z obowiązków w Parafii Rzymskokatolickiej świętego Łukasza Ewangelisty i świętej Rity i mianowany proboszczem Parafii Rzymskokatolickiej świętego Jana Chrzciciela w Panigrodzu
Z dniem 29/30 sierpnia:
Ks. Paweł Hoppe zwolniony z obowiązków dyrektora Centrum Edukacyjno-Formacyjnego Diecezji Bydgoskiej im. Błogosławionego Biskupa Michała Kozala i mianowany proboszczem Parafii Rzymskokatolickiej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kcyni
Ks. Marek Kusy zwolniony z obowiązków w Parafii Rzymskokatolickiej świętego Józefa Rzemieślnika w Bydgoszczy i mianowany proboszczem Parafii Rzymskokatolickiej świętej Marii Magdaleny w Zakrzewie
Przejścia:
Z dniem 30 czerwca/1 lipca:
Reklama
Ks. Tadeusz Czyż zwolniony z obowiązków administratora w Parafii Rzymskokatolickiej świętych Apostołów Piotra i Pawła w Złotowie i mianowany proboszczem tejże parafii z zachowaniem urzędu proboszcza w Świętej
Z dniem 29/30 sierpnia:
Ks. Franciszek Śliwiński zwolniony z obowiązków proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kcyni i mianowany proboszczem Parafii Rzymskokatolickiej świętych Apostołów Piotra u Pawła w Wierzchucinie Królewskim
INNE
Z dniem 30 czerwca/1 lipca:
Ks. Waldemar Krawczak zwolniony z obowiązków moderatora Domu Księży Emerytów im. św. Jana Pawła II Diecezji Bydgoskiej i mianowany jego dyrektorem na okres pięciu lat
Ks. Marcin Puziak zwolniony z obowiązków proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej świętego Jana Chrzciciela w Panigrodzu i skierowany do Zakonu Braci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Krakowie
