Reklama

Monitoring medialny

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

TELEWIZJA POLSKA została bezapelacyjnym zwycięzcą tegorocznego finału 14. plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2011, honorującego najpopularniejsze osobowości i programy telewizyjne. Wśród laureatów dominowały gwiazdy i produkcje TVP, które wygrały rywalizację aż w 9 najbardziej prestiżowych kategoriach.

JAK MIERZYĆ oglądalność? Telewizja Polska podpisała 8 lutego 2011 r. umowę z AGB Nielsen Media Research na zakup danych telemetrycznych. Przez najbliższe miesiące wdrażany będzie nowy system badań i przeprowadzone zostaną szkolenia pracowników. Pod koniec 2011 r. wygaśnie umowa z dotychczasowym dostawcą danych telemetrycznych, czyli z TNS OBOP, który po 15 latach zakończy w tym zakresie współpracę z telewizją publiczną. Dzięki nowej pracowni Telewizja Polska będzie się posługiwać takimi samymi wynikami badań widowni, z jakich korzysta konkurencja.

KOLEJNA GRATKA dla kibiców. To mogą być dla nas najbardziej udane Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym w historii. W Oslo wystartują dwie nasze największe gwiazdy sportów zimowych: Justyna Kowalczyk i Adam Małysz. Oprócz nich szanse na medale mają Kamil Stoch i drużyna skoczków. Transmisje w TVP 1, TVP 2, TVP SPORT, TVP HD i na stronie internetowej SPORT. TVP.PL.

KRZYSZTOF ZIEMIEC, prezenter „Wiadomości”, poprowadzi program publicystyczny „Debata w TVP 1”. Nowy program po raz pierwszy pojawi się na antenie 22 lutego. Niedawno dziennikarz stracił w TVP 1 program społeczny „Niepokonani”.

„THE DAILY” to pierwszy na świecie dziennik bez tradycyjnego wydania papierowego. Funkcjonuje na zasadzie łączenia gazety, telewizji oraz internetu.

(mł)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Nowenna za dusze czyśćcowe

[ TEMATY ]

nowenna

dusze czyśćcowe

Adobe Stock

Nowennę za dusze czyśćcowe można odprawiać w dowolnym czasie w celu uproszenia nieba dla nich oraz jakiejś łaski przez ich wstawiennictwo. Można ją odprawić po śmierci bliskiej nam osoby albo w rocznicę jej śmierci. Szczególnie zaleca się odprawienie nowenny przed liturgicznym wspomnieniem Wszystkich Wiernych Zmarłych (2 listopada), wówczas rozpoczynamy ją 24 października.

AUTOR: Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych: wspomozycielki.pl; apdc.wspomozycielki.pl
CZYTAJ DALEJ

Prokurator Witkowski: Ksiądz Popiełuszko nie zginął 19 października [SPECJALNIE DLA "NIEDZIELI"]

[ TEMATY ]

Milena Kindziuk

bł. ks. Jerzy Popiełuszko

Archiwum Muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie

Bł. ks. Jerzy Popiełuszko

Bł. ks. Jerzy Popiełuszko

Z prokuratorem Andrzejem Witkowskim, o nowych ustaleniach w sprawie okoliczności uprowadzenia i śmierci ks. Popiełuszki, rozmawia Milena Kindziuk (część I).

Zacznijmy od zdania z Pana najnowszej książki pt. „Bolesne tajemnice ks. Popiełuszki. Śladami prawdy”: „Mam już pewność, że ks. Jerzy Popiełuszko zginął w południe 25 października 1984 roku, po sześciu dniach tortur fizycznych i psychicznych”. Skąd ta pewność, Panie Prokuratorze?
CZYTAJ DALEJ

Kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Rzymie

2026-01-20 16:36

Włodzimierz Rędzioch

20 stycznia 1842 r. Madonna objawiła się francuskiemu Żydowi kościele św. Andrzeja delle Fratte

Spośród 15 objawień Matki Bożej uznanych oficjalnie przez Kościół jedno miało miejsce w Rzymie. Dokładnie 20 stycznia 1842 r., czyli 184 lat temu, w rzymskim kościele św. Andrzeja delle Fratte, bazylice, którą opiekują się bracia najmniejsi św. Franciszka z Paoli, Matka Boża ukazała się Żydowi Alfonsowi Ratisbonne’owi.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję