Reklama

Konkurs poetycki

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Jeleniogórski Klub Literacki oraz Muzyczne Radio organizują konkurs poetycki pod hasłem "Oblicze czasu". Konkurs ma charakter otwarty, udział w nim mogą wziąć zarówno osoby zrzeszone w związkach twórczych, jak i nie należące do takich organizacji. Organizatorzy mają m.in. nadzieję, że nadesłane utwory w poetyckiej formie pokażą złożoną obecną rzeczywistość, pozwolą ją zrozumieć i ukażą stan ducha człowieka w obliczu czasu, w jakim żyje. Trwa wojna, nie wygasła groza, jaka ogarnęła świat po zamachu na Manhattanie, który pochłonął tysiące ofiar. Po nim miały miejsce kolejne, choć nie na tak wielką skalę. Ojciec Święty nieustannie apeluje o pokój. Jakie jest oblicze czasu?
Regulamin wymaga, aby osoby zainteresowane nadesłały 3 wiersze w 3 egzemplarzach każdy, oznaczone godłem, które widnieć będzie też na zaklejonej kopercie, zawierającej dane autora: imię, nazwisko i adres, ewentualnie telefon i adres poczty internetowej. Prace można nadsyłać do 15 maja 2003 r. pod adresem: Muzyczne Radio, 58- 500 Jelenia Góra, pl. Kardynała Wyszyńskiego, z dopiskiem na kopercie: Konkurs "Oblicze czasu".
O terminie ogłoszenia wyników i wręczenia nagród rzeczowych laureaci zostaną powiadomieni listownie lub pocztą internetową. Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu (075) 75-263-81. MS

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2003-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Siedmiu braci z zakonu kapucynów zginęło w wypadku

2025-05-06 07:32

[ TEMATY ]

wypadek

Adobe Stock

Siedmiu młodych zakonników z nigeryjskiej wspólnoty Braci Mniejszych Kapucynów zginęło w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę na południu w górzystej części Nigerii.

Z oświadczenia wydanego w poniedziałek przez Johna-Kennedy'ego Anyanwu, kustosza klasztoru kapucynów w Enugu, wynika, że 13 zakonników z katolickiej wspólnoty w Ridgeway w stanie Enugu jechało na południe do Obudy, miasta leżącego w stanie Cross Rover, gdzie odpoczywali w górskim kurorcie Obudu Ranch Resort.
CZYTAJ DALEJ

Kard. Ryś pozdrawia przed konklawe i prosi o modlitwę

2025-05-07 07:45

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Archidiecezja Łódzka

Kochani,
CZYTAJ DALEJ

Watykan: oczekiwanie na wynik pierwszego głosowania podczas konklawe

2025-05-07 18:29

[ TEMATY ]

konklawe

PAP/EPA/VATICAN MEDIA HANDOUT

Tysiące ludzi zgromadziły na placu św. Piotra w Watykanie w oczekiwaniu na wynik pierwszego głosowania 133 kardynałów elektorów, którzy od dziś wybierają nowego papieża. Rezultat ten tradycyjnie ogłosi dym z komina na dachu Kaplicy Sykstyńskiej, w której odbywa się głosowanie.

W komin wycelowane są już obiektywy licznych fotoreporterów.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję