Reklama

Niedziela na lato

Diecezja Pelplińska

Spotkanie dla mężczyzn

W Domu Formacyjnym w Bysławku odbędzie się kolejne spotkanie w ramach inicjatywy „Projekt Tobiasz (P_Tb)”.

Niedziela na lato 28/2022, str. XII

[ TEMATY ]

diecezja pelplińska

Karol Porwich/Niedziela

Inicjatywa ma swój początek w trosce o tożsamość współczesnych, wierzących mężczyzn, którzy zapragnęli się rozwijać. Spotkania są otwarte dla wszystkich i odbywają się w każdą drugą niedzielę miesiąca. Najbliższe – 10 lipca w godz. 18-21.

Podczas spotkania odbędzie się modlitwa w gronie mężczyzn uroczystymi Nieszporami niedzielnymi, w czasie których będzie miała miejsce konferencja. Po Nieszporach: spotkanie z Jezusem w Najświętszym Sakramencie (jest także okazja do spowiedzi), a potem – rozmowy przy wspólnym stole, przy kawie. Szczegóły na stronie: www.projekttobiasz.pl .

2022-07-05 12:23

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Noc muzeów

Niedziela Plus 21/2022, str. X

[ TEMATY ]

diecezja pelplińska

Adobe Stock

Sporo atrakcji czekało na odwiedzających w noc 14 maja pocysterskie opactwo.

Tworzony od XIII wieku kompleks został wpisany na prezydencką listę Pomników Historii. Można było zwiedzać z przewodnikiem doskonale zachowane obiekty, w tym katedrę, dawny klasztor, park i muzeum.

CZYTAJ DALEJ

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Redakcja "Niedzieli" serdecznie zaprasza wszystkich Czcicieli Matki Bożej na nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. "Dozwól nam chwalić Cię, Panno Przenajświętsza, i daj nam moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim". Spraw, byśmy pełni miłości i ufności biegli "do stóp Twoich kornie błagając" w różnych potrzebach.

CZYTAJ DALEJ

Tak, pomagam!

2022-12-03 09:13

[ TEMATY ]

Caritas

Parafialne Zespoły Caritas

szkolne koła caritas

zbiórka żywności

Caritas Diecezji Zielonogórsko‑Gorzowskiej

Tak pomagam

Tak

Katarzyna Krawcewicz

Wolontariusze czekają przy specjalnie oznakowanych koszach

Wolontariusze czekają przy specjalnie oznakowanych koszach

Na terenie całej diecezji trwa zbiórka żywności „Tak, pomagam” organizowana przez Caritas.

W zbiórkę zaangażowanych jest 40 Parafialnych Zespołów Caritas, wspartych przez Szkolne Koła Caritas oraz innych wolontariuszy. W wyznaczonych sklepach stoją oznakowane kosze, do których można wkładać żywność z długim terminem przydatności (to m.in. mąka, cukier, oleje, kasze, makarony, dżemy, konserwy, kakao, kawa, herbata, słodycze). Zebrana żywność trafi przed świętami do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej diecezji.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję