Reklama

Niedziela Małopolska

Spotkanie mężczyzn: Bitwa o świętość

Świętość nie jest opcją życia chrześcijanina. Świętość bierze się z łączności z Jezusem i Bogiem Ojcem w Duchu Świętym. Świętość to oddzielenie od świata i jedność z Bogiem. Ale świat walczy o nas - by odwieść nas od Boga i usidlić w grzech, nieczystość, egoizm, pychę. Bóg stawia przed nami życie i śmierć. Sami wybieramy!
Zapraszamy!

[ TEMATY ]

Kraków

spotkanie dla mężczyzn

Materiał prasowy

Bitwa o świetość

Bitwa o świetość

Środa 12 czerwca 2019

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,

Reklama

Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

12 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W czerwcu naszym gościem będzie Donald Tudbitt. Podejmie ważny temat: "Bitwa o Świętość"

Bądźcie z nami 12 czerwca na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę Zobacz

Reklama

Gość specjalny: Donald Turbitt
amerykański katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego, mąż, ojciec i dziadek oraz biznesmenem przez ponad 30 lat. Jest przewodniczącym międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa. Współtworzy „Renewal Ministry” – Katolicką Służbę Odnowy Kościoła w Stanach Zjednoczonych.

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online.

Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 12 czerwca 2019 od około 19:20 do około 21.

Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

2019-06-05 09:59

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Jesteśmy więcej niż zwycięzcami

Niedziela zielonogórsko-gorzowska 5/2021, str. VIII

[ TEMATY ]

spotkanie dla mężczyzn

Karolina Krasowska

W czasie konferencji Henryka Krzoska

W czasie konferencji Henryka Krzoska

„Ponad przeciętność” – to cykl comiesięcznych spotkań dla mężczyzn przy sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu.

Spotkania dla mężczyzn rozpoczęły się we wrześniu ub.r. i odbywają się raz w miesiącu. – Zmierzają do tego, by mężczyźni mogli odkryć swoją wartość, swoją godność jako mężczyzny i powołanie. Patronują nam św. Józef i Matka Boża Królowa Pokoju. Spotkania gromadzą kilkudziesięciu mężczyzn, są otwarte, mają miejsce w naszym sanktuarium. Kolejne będzie w lutym i już teraz na nie serdecznie zapraszamy – mówi ks. Zbigniew Tartak, kustosz sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu.

CZYTAJ DALEJ

Archidiecezja gnieźnieńska: Zmiany personalne 2021

2021-06-17 12:18

[ TEMATY ]

zmiany księży

zmiany personalne

Ks. Paweł Kłys

Prymas Polski abp Wojciech Polak dokonał zmian personalnych wśród duchowieństwa archidiecezji gnieźnieńskiej. Dekrety wejdą w życie z dniem 1 lipca br. Publikujemy listę zmian.

PROBOSZCZOWIE

CZYTAJ DALEJ

Parafia i Sanktuarium św. Józefa w Krakowie: Sprawca kradzieży przyniósł relikwie św. Brata Alberta

2021-06-18 08:57

[ TEMATY ]

św. Brat Albert

facebook.com/ParafiaswJozefaKrakow

Jak informuje Parafia i Sanktuarium św. Józefa w Krakowie, sprawca kradzieży sam przyniósł relikwie św. Brata Alberta.

Dziś tuż przed godziną 7.00 rano skradzione relikwie Świętego Brata Alberta wróciły do naszego Sanktuarium. Sprawca kradzieży przyniósł je osobiście i przeprosił za zaistniałą sytuację. Bogu niech będą dzięki! Dziękujemy Wam za modlitwę!

CZYTAJ DALEJ

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję