Wakacje z wartościami
Już za kilkanaście dni rozpoczniemy wakacje. Wielu młodszych i starszych wyjedzie na zasłużonych wypoczynek. Ciekawe propozycje dla tych młodszych ma Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej
Myślę, że warto brać udział w inicjatywach wakacyjnych organizowanych przez KSM, ponieważ jest to dobra okazja do poznania ciekawych ludzi, spędzenia aktywnie wolnego czasu, przemieniania swojej duszy i poznawania piękna Boga w otaczającym nas świecie. Nasze zaproszenie skierowane jest do młodych ludzi od 14. roku życia, którzy nie lubią nudzić się w wakacje, ale chcą podnosić swoje umiejętności lub zrobić coś dla innych. Celem naszych wakacyjnych propozycji jest przybliżenie młodych do Jezusa Chrystusa oraz wielopłaszczyznowa formacja zmierzająca do całościowego rozwoju młodego człowieka wyjaśnił Łukasz Brodzik, prezes zarządu diecezjalnego KSM.
CZYTAJ DALEJ