Reklama

Czekają na naszą pomoc:

Ewelinka
Pisze mama dziewczynki: "Zwracam się z prośbą o pomoc w gromadzeniu środków finansowych na rehabilitację mojej córki Ewelinki, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Dziewczynka wymaga stałej rehabilitacji, niezbędne są wyjazdy do specjalistycznych ośrodków, gdzie koszty jednego turnusu sięgają od 3 do 12,2 tys. zł. Samotnie wychowuję dwie córki i zgromadzenie takiej kwoty znacznie przekracza moje możliwości finansowe". Wpłaty dla Ewelinki prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, PKO BP II O/Warszawa, nr 42 10201026 122690022, z dopiskiem: "Dla Ewelinki Pióreckiej".

Sławek i Tomek
Rodzice chłopców proszą: "Jesteśmy rodzicami czwórki dzieci, w tym dwóch niepełnosprawnych chłopców: 19-letniego Sławka i 4-letniego Tomusia. Synowie cierpią na mózgowe porażenie dziecięce: nie mówią i nie poruszają się samodzielnie. Tomek, leczony i systematycznie rehabilitowany, ma szansę powrotu do zdrowia. Sławkowi, u którego choroba jest bardzo zaawansowana, może pomóc chirurgiczna korekcja nóg. Dopiero po przeprowadzeniu kilku operacji możliwe będzie leczenie usprawniające. Niestety, sprzęt i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Dlatego prosimy o pomoc...". Wpłaty można przekazywać na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, PKO BP II O/Warszawa, nr 42 10201026 122690022, z dopiskiem: "Dla Sławka i Tomka Domasiewiczów".

Przemek
List rodziców chłopca: "Nasz syn Przemek w 7. roku życia zachorował na cukrzycę typu 1. Jest to nieuleczalna choroba, z którą się żyje i funkcjonuje, ale wymaga od chorego wielu wyrzeczeń i przyjmowania leków wielokrotnie w ciągu dnia. Niedawno dzięki pomocy ludzi dobrej woli Przemek otrzymał pompę insulinową. Urządzenie to bardzo ułatwia mu życie i pozwala utrzymać w normie poziom cukru we krwi, ale - niestety - koszty jego utrzymania wynoszą od 400 do 600 zł miesięcznie. Nasze zarobki nie wystarczają na utrzymanie 4-osobowej rodziny, pokrycie kosztów eksploatacji pompy i zakup niezbędnych leków, dlatego prosimy o pomoc finansową". Darowizny dla Przemka prosimy przekazywać na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, PKO BP II O/Warszawa, nr 42 10201026 122690022, z dopiskiem: "Dla Przemka Bugały".

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zmiany kapłanów 2021 r.

Czerwiec to miesiąc personalnych zmian wśród duchownych. Przedstawiamy bieżące zmiany księży proboszczów i wikariuszy w poszczególnych diecezjach.

Biskupi w swoich diecezjach kierują poszczególnych księży na nowe parafie.

CZYTAJ DALEJ

Reklama w Tygodniku Katolickim „NIEDZIELA”

Karol Porwich/Niedziela

„Niedziela” to:

• ogólnopolski tygodnik katolicki, istniejący na rynku od 1926 roku

• informacje o życiu Kościoła w Polsce i na świecie, o sprawach społecznych, rodzinnych, gospodarczych i kulturalnych

• obecność w polskich parafiach w kraju i poza granicami (Włochy, USA, Kanada, Niemcy, Wielka Brytania), w sieciach kolporterskich i na Poczcie Polskiej

• szczególna obecność w 19 diecezjach w Polsce, w których ukazują się edycje diecezjalne: warszawska, krakowska, częstochowska, wrocławska, sosnowiecka, podlaska, bielska, świdnicka, szczecińska, toruńska, zamojska, przemyska, legnicka, zielonogórska, rzeszowska, sandomierska, łódzka, kielecka, lubelska

• 68 stron ogólnopolskich i 8 diecezjalnych

• portal www.niedziela.pl

• księgarnia (www.ksiegarnia.niedziela.pl) – ponad 350 publikacji książkowych

• studio radiowe Niedziela FM oraz telewizyjne Niedziela TV z możliwością przygotowania materiałów w jakości HD, własny kanał na YouTube, materiały na portalu www.niedziela.pl, zamówienia realizowane dla TV Trwam, TVP i lokalnej telewizji

• jest obecna w internecie, w rozgłośniach radiowych, w niektórych telewizjach regionalnych

Reklama w naszym Tygodniku jest potwierdzeniem wiarygodności firmy - do tego przyzwyczailiśmy naszych Czytelników.
Wyniki ankiety przeprowadzonej na zlecenie "Niedzieli" przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego pozwoliły ustalić profil Czytelników "Niedzieli":

• wiek - 28 - 65 lat

• wykształcenie - wyższe i średnie

• kobiety i mężczyźni w proporcjach 48% do 52%

• mieszkańcy dużych i średnich miast oraz wsi
Kolportaż - 60% parafie, 40% Poczta Polska, KOLPORTER i inne firmy kolporterskie;

Nakład: zmienny od 85 tys. do 115 tys. w zależności od okoliczności

Kontakt
Zamówienie reklamy lub ogłoszenia można przesłać:

Reklama
   Krzysztof Walaszczyk
   Dział Marketingu Tygodnika Katolickiego "Niedziela"
   tel. (34) 369 43 49, 603 701 615
   marketing@niedziela.pl

Ogłoszenia
   Barbara Kozyra
   tel. (34) 369 43 65
   tel. na centralę: (34) 365 19 17 w. 365
   ogloszenia@niedziela.pl

drogą pocztową pod adresem:
   Redakcja Tygodnika Katolickiego "Niedziela"
   ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa


CZYTAJ DALEJ

Łódź: Ewangelia zabiera nas pod krzyż. Nie bójmy się go przyjąć!

2021-06-12 14:28

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Piotr Drzewiecki

Neoprezbiterzy Kościoła Łódzkiego sprawowali mszę świętą prymicyjną w kościele Najświętszej Eucharystii w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nowo wyświęceni kapłani przybyli do parafii na zaproszenie proboszcza ks. Andrzeja Ścieszko. Modlili się wraz z parafianami w ich intencjach, a także za nowe powołania kapłańskie w archidiecezji. Na zakończenie każdemu wiernemu udzielili specjalnego błogosławieństwa prymicyjnego poprzez obrzęd nałożenia rąk i krótką modlitwę w ciszy.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję