Reklama

Chcą korespondować

„Niedzielna” rubryka „Chcą korespondować” cieszy się bardzo dużą popularnością. Każdego dnia do naszej redakcji w Częstochowie przychodzi nowa porcja listów od osób, które poszukują przyjaciół i chcą na łamach „Niedzieli” umieścić swój anons lub zamierzają nawiązać kontakt z osobami, których korespondencja już została wydrukowana. Ze względu na to, że liczba zgłoszeń przerasta możliwości cotygodniowej stałej rubryki „Chcą korespondować”, zdecydowaliśmy się oddać raz w miesiącu całą kolumnę „Niedzieli” na korespondencję Czytelników poszukujących przyjaciół.

3740. Karol z woj. podlaskiego
Jestem kawalerem, katolikiem, mam 27 lat. Mieszkam na wsi. Lubię muzykę i długie spacery. Mam dość samotności. Poszukuję kogoś na dobre i złe. Zapraszam do korespondencji.

3741. Czytelniczka z okolic Wadowic
Mam 34 lata. Jestem panną o pogodnym usposobieniu i dobrym sercu, domatorką lubiącą ciszę i spokój, głęboko wierzącą i praktykującą katoliczką. Czasem zwiedzam okoliczne kościoły i sanktuaria. Mam nadzieję że znajdę osobę bliską memu sercu, w zbliżonym wieku, która kieruje się w życiu wartościami chrześcijańskimi. Czekam na listy od osób z południowej Polski.

Reklama

3742. Ryszarda z Wiednia
Mam 45 lat i chcę korespondować z rodakami, którzy cenią wartości chrześcijańskie. Wychowuję samotnie córkę. Lubię książki i podróże, chodzę często do teatru. Chętnie poznam bratnią duszę.

3743. Lidia z Łodzi
Jestem 39-letnią wdową. Mam wykształcenie średnie. Lubię podróże, przyrodę, zwierzęta i dobrą książkę. Chciałabym poznać osoby samotne jak ja, które dużo przeszły w życiu. Może to będzie przyjaźń na dobre i na złe? Czekam na bratnią duszę do towarzystwa.

3744. Helena z Warszawy
Jestem 56-letnią osobą po studiach, o wszechstronnych zainteresowaniach. Kieruję się w życiu wartościami chrześcijańskimi. Pragnę za pośrednictwem „Niedzieli” poznać osoby, wśród których mogłabym cieszyć się wszystkim, co jest piękne: podróżami, muzyką, teatrem, naturą.

Reklama

3745. Bożena z woj. lubelskiego
Jestem osobą samotną - wdową, katoliczką. Wychowuję 17-letniego syna i 12-letnią córkę. Pragnę nawiązać kontakt z osobą, która podobnie jak ja poszukuje uczciwej, bratniej duszy, mogącej być przyjacielem. Mieszkam w mieście. Mam 49 lat. Jestem pogodna, cenię uczciwość, szczerość, prawdomówność, poszanowanie drugiego człowieka oraz ciepły, serdeczny dom. Lubię podróże i taniec.

3746. Iwona
Jestem starszą panią (62 lata), emerytką, romantyczną realistką, humanistką z wykształcenia (filologia polska) i z praktyki życiowej. Mam pogodne usposobienie i potrzebę kontaktu z ludźmi, którzy lubią rozmawiać. O swoich lekturach, przeżyciach, marzeniach i obawach, planach i nadziejach. Jesteśmy bardzo bogaci, tylko trzeba otworzyć „sejf” naszego serca przed innymi. Warto spróbować. Zapraszam.

3747. Krystyna z woj. kujawsko-pomorskiego
Mam 53 lata i odpowiedzialną pracę. Od 8 lat jestem wdową i czuję się samotna. Kocham przyrodę, wędrówki górskie, spacery. Jestem osobą czułą i wrażliwą na ludzką krzywdę, lubię pomagać innym. Mile widziane listy z Torunia i okolic.

3748. Henryk
Jestem samotnym, starszym kawalerem po sześćdziesiątce, szczerym, kulturalnym, o dobrym sercu. Mieszkam na wsi, blisko lasu, lubię zwierzęta i kwiaty. Zbieram widokówki miast, znaczki, monety itp. Podejmę dyskusję na każdy temat z osobami w różnym wieku, z kraju lub z zagranicy.

3749. Czytelnik z woj. śląskiego
Mam 38 lat, średnie wykształcenie jestem kawalerem, człowiekiem trochę nieśmiałym, praktykującym katolikiem. Za pośrednictwem „Niedzieli” bardzo chciałbym poznać osoby o dobrym sercu.

3750. Czytelniczka z woj. mazowieckiego
Jestem 60-letnią wdową, emerytką. Mieszkam w małym miasteczku. Poznam samotne osoby w zbliżonym wieku, mogą być także ze wsi. Wierzę, że takie osoby można znaleźć za pośrednictwem tygodnika „Niedziela”.

3751. Stanisław z południa Polski
Jestem słuchaczem Radia Maryja, mam 46 lat (stan wolny), jestem katolikiem, Boga i Kościół stawiam na pierwszym miejscu. Jednak doskwiera mi samotność, brakuje mi rozmów na interesujące tematy, w tym o Bogu. Lubię czytać książki religijne, podróże, zagłębiać się w działalności Kościoła. Ufam, że ktoś przerwie mą samotność i zechce do mnie napisać.

3752. Czytelniczka z Podkarpacia
Mam 23 lata, studiuję pedagogikę, jestem osobą głęboko wierzącą. Mam wiele zainteresowań, takich m.in. jak muzyka, psychologia, sport, turystyka. Bardzo lubię czytać książki i jeździć na rowerze. Cenię u ludzi szczególnie serdeczność, odpowiedzialność i życzliwość. Chciałabym nawiązać kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach.

3753. Czytelnik z Dolnego Śląska
Mam 77 lat, jestem wdowcem, z zawodu zegarmistrzem. Gram na harmonii. Jestem głęboko wierzący, słucham Radia Maryja, kocham życie i ludzi. Dokucza mi samotność. Szukam bratniej duszy.

3754. Czytelniczka z Białegostoku
Mam 32 lata, jestem panną, praktykującą katoliczką. Cenię w ludziach dobroć i życzliwość, wierność i wrażliwość, a przede wszystkim prawdę i uczciwość. Jestem romantyczką. Lubię czytać książki, słuchać muzyki, chodzić na długie spacery. Z natury jestem trochę nieśmiałą optymistką.

3755. Czytelniczka z Płocka
Jestem 48-letnią wdową, samodzielną i pracującą. Poszukuję przyjaciół z Płocka lub woj. mazowieckiego. Chciałabym prowadzić korespondencję drogą elektroniczną.

3756. Czytelniczka z Łodzi
Wdowa lat 58, wykształcenie wyższe. Bóg jest u mnie na pierwszym miejscu. Cenię uczciwość, dobre serce. Dokucza mi samotność. Pragnę poznać bratnią duszę, najchętniej z okolic Łodzi.

3757. Czytelniczka z Podkarpacia
Jestem wdową na rencie, po 60. roku życia (dzieci mają swoje rodziny), osobą bardzo smutną i pokrzywdzoną przez los odejściem najbliższych. Chciałabym poznać ludzi, którzy są samotni tak jak ja i potrzebują prawdziwych przyjaciół, praktykujących wiarę i szczerą prawdę. Pragnę, aby napisały do mnie osoby z kraju i z zagranicy, bo moje miejsce urodzenia to Bawaria. Będę bardzo wdzięczna.

3758. Czytelniczka z woj. lubelskiego
Mam prawie 40 lat, wykształcenie średnie. Całymi dniami jestem sama, potrzebuję ludzi, którym mogłabym zaufać, wyrozumiałych i spokojnych. Lubię pomagać bezinteresownie, modlić się, podróżować. Często jeżdżę do Krakowa na Msze św. o zdrowie duszy i ciała, jeździłam też do Mogiły na czuwania pierwszopiątkowe. Interesuję się muzyką klasyczną, teatrem, malarstwem.

3759. Krystyna z Małopolski
Mam 28 lat, wykształcenie średnie, jestem panną, pracuję zawodowo. Cenię w życiu szczerość, prawdomówność i uczciwość. Dlatego pragnę nawiązać korespondencję z osobami ceniącymi wartości chrześcijańskie. Mile wdziane są osoby z okolic gór - Pienin, Tatr, gdyż tam mieszkam i pracuję.

3760. Czytelniczka z woj. łódzkiego
Jeżeli w sercu czujesz smutek i samotność, a chcesz poznać szczerego i oddanego przyjaciela, to napisz do mnie, wymienimy poglądy o życiu codziennym. Mam 50 lat, jestem szczera i bardzo wrażliwa. Ucieszą mnie listy od pań z Polski i z zagranicy. Dużo czytam, oglądam dobre filmy, reportaże. Lubię muzykę, kwiaty, psy i jazdę na rowerze. Wymienię się widokówkami.

3761. Monika z Łodzi
Mam 28 lat, chciałabym z kimś nawiązać dłuższą znajomość opartą na przyjaźni, zaufaniu lub miłości. Jestem osobą wrażliwą, ciepłą, szczerą i sympatyczną, z poczuciem humoru. Chciałabym poznać kogoś w podobnym wieku z Łodzi lub innego miasta.

3762. Czytelniczka z woj. świętokrzyskiego
Wierząca, samotna aż do łez 35-latka, pragnie zaprzyjaźnić się z kimś na dłużej, kto odczuwa pustkę w swoim życiu i beznadzieję. Interesuje się przyrodą, dobrą książką, kuchnią i wszystkim, co nas otacza.

Przypominamy, że aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże korespondencję wskazanej osobie.

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zielona Góra. Wprowadzenie nowego proboszcza konkatedry

2021-08-02 12:04

Katarzyna Krawcewicz

Ks. Adrian Put, redaktor Aspektów – zielonogórsko-gorzowskiego dodatku do Niedzieli, objął 2 sierpnia parafię konkatedralną w Zielonej Górze.

- Jesteśmy świadkami tego wydarzenia, obejmując modlitwą ks. Adriana, a także całą wspólnotę – powiedział bp Tadeusz Lityński.

CZYTAJ DALEJ

Niedzielski o podpaleniu sanepidu w Zamościu: mamy do czynienia z aktem terroru

2021-08-02 14:02

[ TEMATY ]

Adam Niedzielski

facebook.com/MZGOVPL

Atak na siedzibę sanepidu w Zamościu nastąpił po wylewie hejtu w internecie – powiedział w poniedziałek w Zamościu minister zdrowia Adam Niedzielski. Mamy do czynienia z aktem terroru – dodał.

"Te osoby, które również inspirowały tego sprawcę, na pewno mają świadomość, że nie jest to tylko i wyłącznie atak na ten kontener, który stoi za mną, ale to jest atak na państwo polskie" – powiedział. Dodał, że "jest to atak na naszą odporność w walce z COVID-19."

CZYTAJ DALEJ

II Wieczór z Prymasem Wyszyńskim w Rywałdzie

2021-08-03 10:09

[ TEMATY ]

diecezja toruńska

Rywałd

Wyszyński

Jerzy Strużyna

Kolejny raz wiernych do Rywałdu przyciągnęła postać kard. Wyszyńskiego.

II Wieczór z Prymasem odbył się 25 lipca w sanktuarium Matki Bożej Rywałdzkiej. Dk. prof. Waldemar Rozynkowski podkreślił, że w "Zapiskach więziennych" napisanych przez kard. Wyszyńskiego, opisane jest jego życie wewnętrzne.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Przejdź teraz
REKLAMA: Artykuł wyświetli się za 15 sekund

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję