Reklama

Od Redaktora

Nowe, stare "Aspekty"

Niedziela zielonogórsko-gorzowska 41/2002

Nawet niezbyt uważni Czytelnicy Niedzieli zauważyli, że od kilkunastu już wydań zmieniła się szata graficzna naszego tygodnika. Zmniejszył się nieco format, wszystkie zdjęcia są już w kolorze, a nowy program komputerowy do składu gazety zezwala na ciekawe eksperymenty graficzne. Jednym słowem - gazeta stała się czytelniejsza i bardziej przyjazna dla oka.
Zmiany, które najpierw objęły wydanie główne, stopniowo wprowadzane są także w dodatkach diecezjalnych. Jak widać, Aspekty mają już dzisiaj nieco zmienioną winietę, dostosowaną do innych dodatków diecezjalnych, trochę inaczej ułożone zostały teksty, pojawiły się nowe rozwiązania graficzne. W najbliższym czasie pojawią się być może nowe stałe rubryki, nowe cykle. Wszystko to po to, by nasz diecezjalny dodatek był jeszcze lepszy i ciekawszy.
Zmiany edytorskie to nie wszystkie nowości w naszym tygodniku. Otóż zwiększa się także objętość Aspektów. Od dzisiaj bowiem nasi Czytelnicy będą otrzymywać co tydzień 8 stron diecezjalnego dodatku. W ten sposób będziemy mogli zamieścić jeszcze więcej informacji z życia Kościoła lokalnego oraz naszego regionu. Znajdzie się też miejsce na większe, ciekawsze opracowania, wywiady i artykuły publicystyczne.
Jak zwykle, zapraszamy wszystkich Czytelników do współredagowania naszej diecezjalnej edycji Niedzieli. Czekamy na Wasze opinie i sugestie. Nie wahajcie się zwracać się do nas z pytaniami, problemami, przysyłajcie informacje o ciekawych wydarzeniach w Waszych wspólnotach parafialnych. Wszystkie listy czytamy zawsze z uwagą. Mam nadzieję, że dzięki tym wszystkim zmianom, nowe, stare Aspekty będą miały coraz szersze grono wiernych czytelników.

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Co ziarno gorczycy mówi o wierze?

2022-10-01 20:30

[ TEMATY ]

Ewangelia

ks. Paweł Rytel‑Andrianik

rozważanie

Sr. Amata CSFN

Rozważania do Ewangelii Łk 17:5-10

Co ziarno gorczycy mówi o wierze?

CZYTAJ DALEJ

Ksiądz Zenon Hanas SAC nowym generałem Pallotynów

2022-10-01 10:27

[ TEMATY ]

pallotyni

generał

pallotyni.pl

Delegaci XXII Zebrania Generalnego 1 października wybrali ks. Zenona Hanasa SAC, dotychczasowego Przełożonego Prowincjalnego warszawskiej Prowincji Pallotynów, na generała Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (pallotynów).

Ks. Zenona Hanas SAC urodził się 16 czerwca 1963 r. w Legionowie. Święcenia kapłańskie przyjął 6 maja 1989 w Ołtarzewie z rąk kard. Józefa Glempa. Ukończył studia teologiczne w Ołtarzewie i na KUL oraz studia filozoficzne zakończone doktoratem w dziedzinie komunikowania społecznego w Instytucie Mediów i Komunikacji Społecznej w Hochschule für Philosophie w Monachium. W latach 1996-1999 był redaktorem naczelnym Wydawnictwa Apostolicum w Ząbkach. W latach 1999-2004 pełnił funkcję wiceprowincjała pallotyńskiej Prowincji Chrystusa Króla. Wykłada na UKSW w Warszawie i w Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie.

CZYTAJ DALEJ

Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolatu Margaretka

2022-10-01 14:39

[ TEMATY ]

Żywy Różaniec

Matka Boża Rokitniańska

pielgrzymka różańcowa

Rokitno sanktuarium

Apostolat Margaretka

Bp Adrian Put

Matka Boża Cierpliwie Słuchająca

Katarzyna Krawcewicz

Modlitwa różańcowa na dróżkach rokitniańskich

Modlitwa różańcowa na dróżkach rokitniańskich

1 października do sanktuarium w Rokitnie tradycyjnie przybyła Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolatu Margaretka.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję