Reklama

Aspekty

Chcesz studiować teologię?

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. św. Edyty Stein w Zielonej Górze przypomina, że 15 października ruszają studia podyplomowe i jednocześnie informuje, że do końca października trwa rekrutacja uzupełniająca.

[ TEMATY ]

katecheci

teologia

Zielona Góra

IFT Zielona Góra

studia teologiczne

Katarzyna Krawcewicz

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. św. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. św. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza

W ramach studiów podyplomowych do wyboru są dwie opcje:

- studia teologiczno-katechetyczne (dla posiadających przygotowanie pedagogiczno-psychologiczne, a zatem przede wszystkim dla nauczycieli);

- studia teologiczne (dla zainteresowanych osób po studiach wyższych);

Reklama

Wymagane dokumenty: podanie do Rektora PWT (pdf) o przyjęcie na Podyplomowe Studia Teologiczne/Teologiczno-Katechetyczne (w podaniu należy zaznaczyć rok akademicki (2022/2023) oraz zawrzeć informację, że chodzi o studia w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym w Zielonej Górze); życiorys (opisowo, nie CV); 3 fotografie (35mm x 45mm, podpisane); opinia proboszcza miejsca zamieszkania lub innego duszpasterza; metryka chrztu; odpis dyplomu ukończenia szkoły wyższej; osoby zakonne - zezwolenie od władz kościelnych; osoby zamężne (żonate) - świadectwo ślubu kościelnego; dowód opłaty rekrutacyjnej - 85,00 zł (Papieski Wydział Teologiczny, ul. Katedralna 9, 50-328 Wrocław – nr konta: 42 1600 1462 1837 1954 6000 0005) - w tytule: imię i nazwisko/ opłata rekrutacyjna/ Zielona Góra.

Dokumenty należy składać w dziekanacie., możne je również dostarczyć za pośrednictwem poczty lub umieścić w skrzynce pocztowej Instytutu znajdującej się przy drzwiach wejściowych.

Na wykłady uczęszczać można również w trybie „wolnego słuchacza”.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.ift.zgora.pl.

2022-10-07 09:33

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zielonogórskie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne

[ TEMATY ]

Zielona Góra

Zielonogórskie Warsztaty Liturgiczno‑Muzyczne

Karolina Krasowska

Tegoroczne warsztaty zgromadziły 200 uczestników

Tegoroczne warsztaty zgromadziły 200 uczestników

W Lubuskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP trwają VI Zielonogórskie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne.

Szósta edycja wydarzenia zgromadziła 200 uczestników nie tylko z naszej diecezji, ale również z innych regionów Polski. Warsztaty prowadzą Hubert Kowalski, Poldek Twardowski i Jakub Tomalak. Jutro w kościele patronalnym pw. św. Urbana I o godz. 19.00 odbędzie się wielki Koncert Wielbienia.

CZYTAJ DALEJ

Język Boga

Niedziela Ogólnopolska 49/2017, str. 30

[ TEMATY ]

adwent

Dario Acosta/Deutsche Grammophon

Codzienność sprawia, że świat nam się kurczy. Święta to zaproszenie do podniesienia wzroku wyżej. Za horyzontem doczesności jest bezkresny horyzont wieczności.
Za banalnymi zajęciami dnia powszedniego kryją się fundamentalne pytania i wybory. Obyśmy zdążyli te pytania sobie zadać i dobrze wybrać...

Dziś wielu ludzi uczy się języków obcych. Narzędziem powszechnej komunikacji stał się angielski, dlatego rodzice chętnie wybierają dla swoich dzieci szkoły z rozszerzonym programem nauczania tego języka. Posyłają dzieci na prywatne lekcje różnych języków – nawet na chiński. Wszystko po to, aby można się było porozumieć z całym światem.

CZYTAJ DALEJ

Kierowniczka z IKEI uniewinniona; zapadł prawomocny wyrok

2022-12-06 18:26

[ TEMATY ]

Ikea

pixabay.com

Sąd Okręgowy w Krakowie w postępowaniu apelacyjnym podtrzymał wyrok sądu rejonowego, który uniewinnił Katarzynę N. oskarżoną o dyskryminację wyznaniową przy zwolnieniu jednego z pracowników. Wyrok jest prawomocny. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga nie wyklucza skierowania kasacji.

Chodziło o zwolnienie pracownika, który na wewnętrznym forum firmy zamieścił wpis krytykujący środowiska LGBT.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję