Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

1.12.2008

1. Natalia Niemen - Jestem mamą, to moja kariera (bz)

2. Miecz. Szcześniak - Kiełbie we łbie (3)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Magda Anioł - Do góry nogami (4)

4. Dwabepe - Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości (5)

5. Stróże Poranka - Pragnę (2)

6. RAZ, DWA, TRZY - Idę przed siebie (bz)

7. Viola Brzezińska - 12 lipca (N/11)

8. New Day - Ratuj pośród fal (7)

9. Izaiash - Armagedon (10)

10. Lidka Pospieszalska - Inaije (9)

11. Chili my - Trzy słońca (8)

12. 2TM 2,3 - Każda rzecz ma swój czas (Koh 3,1-15) (13)

13. Full Power Spirit - To, czego szukamy - Raj (12)

14. Maleo Reggae Rockers - Reggaemova (15)

15. Katolika Front - Tonę (19)

16. Anastasis - Twoje Słowo (14)

17. Habakuk - Źródło (18)

18. Stanisław Soyka -TRYPTYK RZYMSKI - Strumień (16)

19. Siedem Pieśni Marii - Nie odchodź, by nie zgasło słońce (20)

20. Anti Babylon System - Przyjdź (N)

2008-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zmiany kapłanów 2026 r.

[ TEMATY ]

zmiany kapłanów

Karol Porwich/Niedziela

2026 rok przynosi zmiany personalne wśród duchownych. Przedstawiamy bieżące zmiany księży proboszczów i wikariuszy w poszczególnych diecezjach.

Biskupi w swoich diecezjach kierują poszczególnych księży na nowe parafie.
CZYTAJ DALEJ

Przewodniczący Episkopatu: Jasnogórskie Śluby Narodu są wciąż aktualne

Powinniśmy jeszcze bardziej skierować nasze serce ku Maryi, ku Matce Bożej Częstochowskiej, która jest naszą Królową i naszą Matką – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda SAC przed zbliżającą się 70. rocznicą Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego.

„W tym roku przeżywamy 70. rocznicę Ślubów Jasnogórskich. Były one poprzedzone nowenną, przygotowującą do odrodzenia naszego narodu, a jednocześnie umocnione cierpieniem i modlitwą Wielkiego Prymasa Tysiąclecia” – przypomniał Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.
CZYTAJ DALEJ

Co tak naprawdę zafundował Sanchez Hiszpanii i Europie?

2026-08-04 10:39

[ TEMATY ]

migranci

migracja

PAP

Gdy pół roku temu Sanchez wydał dekret o legalizacji nielegalnych migrantów, mówił że dotyczy to maksymalnie pół miliona ludzi. Już wtedy ostrzegaliśmy, że to liczba znacząco zaniżona, gdyż chętnych jest znacznie więcej, wymagania są bardzo niskie (zaledwie 5 miesięcy nieuregulowanego pobytu w Hiszpanii), łatwe do sfałszowania i trudne do zweryfikowania przez służby.

Efekt? Złożono prawie 1,5 miliona wniosków o legalizację pobytu, często fałszując dowody pobytu w Europie. W fabrykowaniu dokumentacji bardzo często pomagały lewicowe NGOs.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję