Reklama

Archiwum

Niedziela 21/2023

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie, że...
IC

...w bazylice archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Andrzeja Apostoła we Fromborku (diec. warmińska) znajdują się dwadzieścia trzy ołtarze?

Czy wiecie, że...
Od Maryi do Maryi
Łukasz Piotrowski

Wszystkich przybywających w Jej gościnne progi Matka Boża Tulecka obdarza obfitym zdrojem łask duchowych niezbędnych do codziennego życia.

Od Maryi do Maryi
W różnych sprawach
Maria Fortuna-Sudor

Jej siłą do przetrwania były wiara i miłość Boga ponad wszystko – zauważa ks. Czesław Paszyński, kustosz nowosądeckiego sanktuarium św. Rity.

W różnych sprawach
Pamiętać i wyciągać wnioski
Anna Zboch

„Bez przypominania nie ma ani pokonania zła, ani nauki na przyszłość” – słowa byłego prezydenta federalnego Niemiec Romana Herzoga przytoczył dr Michael Groß.

Pamiętać i wyciągać wnioski
Tu żyje wiara
Oprac. za eKAI

Blisko 800 mężczyzn wzięło udział w Pieszej Pielgrzymce Mężczyzn do Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie.

Tu żyje wiara
Patronuje mu św. Gotard
Oprac. za eKAI

Ten kościół jest miejscem, w którym doświadczamy Jego obecności, ale jest też miejscem niezwykłego spotkania z Jezusem – powiedział bp Damian Bryl.

Patronuje mu św. Gotard
Chcę Cię kochać lepiej
Oprac. za eKai

W rodzinie każdy, kto ją stanowi, może się nauczyć prawdziwie kochać – powiedział bp Kazimierz Gurda podczas Mszy św. w intencji rodzin diecezji siedleckiej.

Chcę Cię kochać lepiej
Muzyczna uczta
Info za: diecezja ełcka

Szkolna Grupa Teatralna RedShow I LO im. Stefana Żeromskiego w Ełku zaprasza mieszkańców miasta i okolic na musical pt. Przejście ku wolności.

Muzyczna uczta

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję