Reklama

Archiwum

Niedziela 22/2023

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie, dlaczego...
IC

..budowano przydrożne kapliczki?

Czy wiecie, dlaczego...
Łączy nas Wisła
Beata Pieczykura

Popłyniemy królową polskich rzek, która będzie niosła na swoich falach Chrystusa Eucharystycznego – zapowiada ks. Łukasz Mastalerz.

Łączy nas Wisła
Niełatwe, ale możliwe
Rozmawia: Maria Fortuna-Sudor

Sposób sprawowania władzy charakterystyczny dla św. Kingi może być wzorem dla samorządowców w całej Polsce – przekonuje w rozmowie z Niedzielą ks. dr hab. Jan Bartoszek.

Niełatwe, ale możliwe
Matka Boża od powołań
O. Szczepan Hebda, redemptorysta

Tuchów k. Tarnowa to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Od 500 lat czczony jest tutaj łaskami słynący obraz Matki Bożej Tuchowskiej – Wychowawczyni powołań kapłańskich i zakonnych – którym opiekują się redemptoryści.

Matka Boża od powołań
Pójdą za Barankiem
Oprac. EDC na podst. materiałów organizatorów

Już 3 czerwca odbędzie się XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych LEDNICA 2000. Młodzi z całej Polski wezmą udział w radosnym święcie wiary.

Pójdą za Barankiem
Podejmijcie wyzwanie
Oprac. za eKai

Chcę się z wami modlić o ducha odwagi, żebyśmy umieli stanąć w obronie wiary i potrafili ją uzasadnić – powiedział bp Damian Bryl podczas Sumy odpustowej w kościele św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lipem.

Podejmijcie wyzwanie
Kuźnia wiary
Oprac. za www.gov.pl oraz www.diecezjaelk.pl

Mamy obowiązek pamiętać i uczyć się na podstawie wydarzeń i historii tamtych czasów – powiedział wicepremier Piotr Gliński podczas uroczystości otwarcia Muzeum Kresów Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Sejnach.

Kuźnia wiary

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję