Reklama

Archiwum

Niedziela 24/2023

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie, że...
IC

...Diakonia Tańca, która działa w ramach oazowej wspólnoty dorosłych Emmanuel w Katowicach, wydała pierwszy w Polsce multimedialny podręcznik modlitwy tańcem?

Czy wiecie, że...
Jak się spotkać
Beata Pieczykura

Jak przez kupno dwóch papierosów można spotkać siebie? Jak usłyszeć to, co naprawdę ma w sercu drugi człowiek, a nie tylko słowa? Kto może wypełnić każdą pustkę ludzkiego serca? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy gdyńskiego spotkania „Z serca do serca, czyli o tym, jak się spotkać”.

Jak się spotkać
Margaretka w prezencie
Maria Fortuna-Sudor

Bardzo bym sobie życzył zawsze pamiętać, że potrzebuję modlitwy tych, do których zostałem posłany – wyznaje ks. Bartłomiej Wilkosz.

Dzień dla Boga i rodziny
Mateusz Góra

W Starym Sączu 18 czerwca odbędzie się po raz 24. Diecezjalne Święto Rodziny. Korzenie tego wydarzenia są związane ze św. Kingą i św. Janem Pawłem II.

Dzień dla Boga i rodziny
Do akcji z księdzem
Rozmawia: Adam Szewczyk

Po Mszy św. zdejmuje sutannę i zakłada strażacki mundur. O pierwszej w Polsce Przyparafialnej Ochotniczej Straży Pożarnej w parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Konarzewie opowiada jej założyciel ks. Marcin Smoliga.

Do akcji z księdzem
Katolicy na ulicy
Mat. organizatorów

Koncerty, tańce i śpiew, a także wspólna modlitwa i ewangelizacja. Kilka tysięcy osób wzięło udział w plenerowej imprezie na Skwerze Kuracyjnym w Sopocie przy muszli koncertowej.

Katolicy na ulicy
Festiwal młodych – zaproszenie
Mat. organizatorów

Już po raz 13. KSM diecezji łomżyńskiej zaprasza wszystkich młodych duchem do Płonki Kościelnej.

Festiwal młodych – zaproszenie

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję