Reklama

Niedziela Podlaska

Noc z językiem angielskim

Noc z 8 na 9 lutego od godz. 20.00 do 7.00 rano 19 gimnazjalistów z Czyżewa, Rosochatego Kościelnego i Zarąb Kościelnych oraz 15 uczniów ZSOiZ w Czyżewie spędziło pracowicie, doskonaląc znajomość języka angielskiego w ZSOiZ w Czyżewie.

[ TEMATY ]

szkoła

akcja

Sekretariat ZSOiZ w Czyżewie

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Sekretariat ZSOiZ w Czyżewie

Akcję „Noc z językiem angielskim” przeprowadzili nauczyciele uczący tego języka: Tatiana Siezniewa oraz Jerzy Lisicki. Opiekę nad uczniami zapewnili także p. Aneta Grądzka, Aneta Piotrowska oraz Dariusz Zdrojewski. Razem z uczniami bawił się także absolwent szkoły – kleryk Dawid Garczyński.

Sekretariat ZSOiZ w Czyżewie

Noc przebiegała bardzo aktywnie, uczniowie i nauczyciele wspólnie bawili się podczas aktywizujących zabaw i gier, takich jak kalambury, podchody, karaoke czy quiz „Jaka to melodia” – oczywiście wszystko w języku angielskim. Uczestnikom zabawy zorganizowano także dyskotekę i projekcję filmów w wersji oryginalnej. Taka forma zajęć służy podwyższaniu kompetencji językowych, ale rozwija również umiejętności społeczne. W nagrodę za wspaniałe zaangażowanie i dobrą współpracę uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Uczniowie mieli okazję poznać naszą szkołę o niecodziennej, nocnej porze, więc teraz z całą pewnością mogą potwierdzić, że szkoła średnia w Czyżewie tętni życiem 24 godziny na dobę.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2019-02-13 13:05

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

U progu nowego roku szkolnego

Niedziela sosnowiecka 35/2013, str. 1

[ TEMATY ]

szkoła

B. Sztajner/Niedziela

Czas do szkoły - to teraz najczęściej wypowiadane słowa przez rodziców, które doprowadzają dzieci i młodzież do złości, bo każdy chciałby, żeby wakacje trwały wieczność. Jednak taka jest kolej rzeczy i przyszła chwila, by znów powrócić do murów szkolnych. Pierwszy dzwonek na lekcję, pierwsze zadanie domowe, pierwszy sprawdzian. A pomyśleć, że tak niedawno nie martwiliśmy się obowiązkami i nauką, a ten wakacyjny czas spędzaliśmy w gronie przyjaciół czy też rodziny. Wszystko co dobre szybko się kończy...
CZYTAJ DALEJ

W Polsce odnaleziono szczątki kolejnych obiektów przypominających części dronów

2025-09-21 18:54

[ TEMATY ]

naruszenie polskiej przestrzeni

PAP/Tomasz Waszczuk

W niedzielę odnaleziono szczątki czterech obiektów przypominających części dronów. Dwa z nich zlokalizowano na Mazowszu w miejscowości Wodynie oraz w miejscowości Biała Góra, a jeden w miejscowości Sulmice w woj. lubelskim. W miejscowości Goszcza w woj. małopolskim także znaleziono element obiektu przypominającego drona.

Mazowiecka policja przekazała na platformie X, że w niedzielę około godz. 9 w miejscowości Wodynie w pow. siedleckim w lesie na odcinku kilkudziesięciu metrów, około 1 km od zabudowań, grzybiarze ujawnili części obiektu przypominającego drona. „Policjanci zabezpieczyli elementy oraz miejsce ich odnalezienia” - podała policja.
CZYTAJ DALEJ

Festiwal Mocy 2025 – trzy dni spotkań, muzyki i modlitwy

2025-09-22 13:54

[ TEMATY ]

Festiwal Mocy

Materiał prasowy

„Golec uOrkiestra” zagrali ponad pół godziny dłużej, ksiądz Bartczak rapował z setką uczestników na scenie, a w szczytowym momencie w wydarzeniu uczestniczyło około 2,5 tys. osób – jubileuszowy, piąty Festiwal Mocy zanotował frekwencyjny sukces i obfitował w miłe niespodzianki. Wydarzenie odbywało się w dniach 19-21 września w Miejscu Piastowym.

Tegoroczny Festiwal, odbywający się pod patronatem św. Jana Pawła II, ponownie stał się przestrzenią spotkania, modlitwy i dobrej zabawy. Do Miejsca Piastowego przyjechała młodzież z całej Polski, każdego dnia w różnych aktywnościach brało udział około 1,5 tysiąca uczestników, a w szczytowym momencie – podczas koncertu „Golec uOrkiestra” – Festiwal Mocy gościł około 2,5 tysiąca ludzi. Na scenie oprócz zespołu z Milówki wystąpili również: zespoły „niemaGotu”, „Teleo”, ksiądz-raper Jakub Bartczak oraz influencerzy: Marcin Kruszewski (znany w social mediach jako „Prawo Marcina”) i ksiądz Sebastian Picur.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję