Reklama

Archiwum

Niedziela 51/2023

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Niedziela z kulturą

Program telewizyjny

55-61

Niedziela z kulturą

Krzyżówka

64

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie, że...
I.C.

...po raz pierwszy Betlejemskie Światło Pokoju polscy harcerze odebrali od skautów na Słowacji 32 lata temu?

Czy wiecie, że...
Boże espresso
Beata Pieczykura

Są jak trzej muszkieterowie. Ofiarowują i w zamian otrzymują więcej. Przyświeca im wspólny cel: akcja Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Na czym ona polega i jakie małe-duże cuda dzieją się w tej wspólnocie?

Boże espresso
Wychowywać, ale jak?
Ewa Biedroń

Odpowiedzi na to pytanie szukano w Tarnowie podczas XI Forum Nauczycieli i Wychowawców „Wychowawcy na współczesne czasy” in memoriam ks. prof. Michała Drożdża.

Wychowywać, ale jak?
Na spotkanie świata
Ewa Biedroń

Żywię głęboką nadzieję, że dzieło V synodu rzeczywiście ożywiło uczestnictwo naszych diecezjan we wspólnocie Kościoła – powiedział bp Andrzej Jeż.

Na spotkanie świata
Co ma piernik do Wiatraka?
Oprac. za: wiatrak.org.pl

By włączyć się w pomaganie, wystarczy upiec dowolną liczbę pierników i do 19 grudnia dostarczyć je do siedziby Fundacji „Wiatrak” przy ul. Bołtucia 7 w Bydgoszczy.

Co ma piernik do Wiatraka?
Pomaganie przez malowanie
Oprac. za: Radio Plus Radom

Znani radomianie malowali bombki w szczytnym celu. W tym roku „przyjaciele dzieciom” zaangażowali się w pomoc dla chorej Zuzi.

Pomaganie przez malowanie
Mikołajki w Mikołajkach
Oprac za: mikolajki.pl

Parafia św. Mikołaja, szkoły, przedszkola, lokalni przedsiębiorcy oraz władze samorządowe pomagają w organizacji tego jednego szczególnego dnia w roku.

Mikołajki w Mikołajkach
Marsz Młodzianków
Oprac. za: diec. siedlecką

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej, Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie oraz wspólnoty Domowego Kościoła zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w marszu w obronie życia.

Marsz Młodzianków

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję