Reklama

Niedziela w Warszawie

Pedagogiczne studia podyplomowe w Warszawie! Rusza nabór

Akademia Jagiellońska w Toruniu rozszerza ofertę edukacyjną, uruchamiając pedagogiczne studia podyplomowe w Warszawie! Start już 2 marca!

2024-02-07 09:42

[ TEMATY ]

studia

Materiał prasowy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Akademia Jagiellońska w Toruniu, uznana uczelnia z bogatą tradycją i nowoczesnym podejściem do edukacji, z radością ogłasza rozszerzenie swojej oferty dydaktycznej o pedagogiczne studia podyplomowe, które będą realizowane w stolicy Polski, Warszawie. Akademia Jagiellońska zajęła 8 miejsce w Polsce wśród Uczelni Niepublicznych w najnowszym rankingu Perspektywy 2023. Nowy program studiów został zaprojektowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku pracy oraz potrzebom profesjonalistów w dziedzinie edukacji, oferując im możliwość zdobycia i poszerzenia kwalifikacji pedagogicznych.

Program studiów podyplomowych, dostępny pod adresem ZOBACZ , został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pedagogów, gotowych do podjęcia wyzwań współczesnego systemu edukacyjnego. Studia są skierowane do osób posiadających wykształcenie wyższe, które pragną rozwinąć swoje umiejętności dydaktyczne i metodyczne, a także pogłębić wiedzę z zakresu psychologii edukacji i zarządzania w oświacie.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Zajęcia rozpoczną się już 2 marca, nie czekając na tradycyjny start roku akademickiego w październiku. To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych, aby jak najszybciej rozpocząć swoją drogę do zawodowego rozwoju i spełnienia w dziedzinie pedagogiki.

Akademia Jagiellońska zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą programu na dedykowanej stronie internetowej, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, programu nauczania oraz kadry dydaktycznej, składającej się z doświadczonych praktyków i teoretyków edukacji.


Podziel się cytatem

Reklama

Zapisy na nowy rok akademicki już się rozpoczęły. Zachęcamy zainteresowane osoby do szybkiego zgłaszania swojej kandydatury, aby zapewnić sobie miejsce w tym innowacyjnym i praktycznie ukierunkowanym programie podyplomowym.

Reklama

Akademia Jagiellońska Email: rekrutacja@aj.torun.pl Telefon: 695 000 012

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej studiów podyplomowych www.podyplomowe.akademiajagiellonska.pl, oraz głównej strony www.aj.torun.pl aby dowiedzieć się więcej o naszej uczelni i pełnej ofercie edukacyjnej.

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Teologia dla zabieganych

Niedziela Ogólnopolska 20/2018, str. 22-23

[ TEMATY ]

studia

Bożena Sztajner/Niedziela

Ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina

Ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina

Z ks. prof. dr. hab. Krzysztofem Pawliną – rektorem Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie – rozmawia Mateusz Wyrwich

MATEUSZ WYRWICH: – Niebawem sesja, kończy się rok akademicki, czas pomyśleć o studiach... Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie proponuje dwa lata studiów pod tytułem „Teologia dla zabieganych”. Cztery semestry – z jednej strony za mało, z drugiej za dużo. Tytuł też taki „szybkościowy”. W wielkim mieście, gdzie wszyscy biegną, byle przed siebie...

CZYTAJ DALEJ

Pieśń wszystkich Polaków. 26 lutego 1927 r. Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnie hymnem państwowym

Niedziela Ogólnopolska 8/2022, str. 32-33

[ TEMATY ]

hymn

Montaż Anna Wiśnicka

Każde polskie dziecko wie, że naszym hymnem narodowym jest Mazurek Dąbrowskiego, ale 100 lat temu nie było to tak oczywiste.

W lipcu 1797 r. działacz emigracyjny Józef Wybicki odwiedził we Włoszech tworzące się Legiony Polskie. Wzruszony widokiem żołnierzy napisał słowa piosenki, która miała ich pobudzić do walki i dać im nadzieję na powrót do domów. Wykorzystał przy tym usłyszaną gdzieś melodię mazura – tańca, który jest znany wszystkim i kojarzy się z ojczyzną.

CZYTAJ DALEJ

"Ile Kościoła w Kościele?"

2024-02-26 10:23

[ TEMATY ]

bp Artur Ważny

Materiał prasowy

Zapraszamy na trzeci odcinek Rekolekcji Wielkopostnych "Ile Kościoła w Kościele?", które głosi bp Artur Ważny.


Podziel się cytatem

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję