Reklama

Archiwum

Niedziela 46/2022

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

prasa zagraniczna

Prasa zagraniczna
P.R.

Prasa zagraniczna

34

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Biskup wybrzeża
Rozmawia: Adam Szewczyk

Zakończył się II Synod Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. O dynamice tego trwającego 6 lat studium, jego sukcesach, ale i diagnostycznym niedosycie opowiada biskup koadiutor diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Zbigniew Zieliński.

Biskup wybrzeża
Święto katedry
Oprac. na podstawie eKAI Ewelina Dziewońska-Chudy

Czy pożera nas gorliwość o Kościół? – zapytał bp Zbigniew Zieliński podczas Mszy św. w rocznicę poświęcenia katedry w Koszalinie.

Święto katedry
Młodzi idą za Jezusem
oprac. EDC

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na XXXVII Światowe Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej, które odbędą się 19 listopada w Grajewie.

Młodzi idą za Jezusem
Modlitwą w raka
oprac. EDC

W sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku rozpoczęły się cykliczne spotkania dla osób chorych onkologicznie oraz ich bliskich.

Modlitwą w raka
Janek i jego rodzina
Dorota Sobolewska-Bielecka

Interaktywna kolorowanka, karty z kodami QR i główny bohater Jaś – to nowy projekt Fundacji Małych Stópek.

Janek i jego rodzina
Skuteczny święty
Łukasz Piotrowski

Wcielał w życie słowa Chrystusowej Ewangelii. Cieszył się powszechnym kultem i do dzisiaj ma swoje sanktuaria w Polsce i na świecie. O kim mowa?

Skuteczny święty
Przywrócić pamięć
Iga Cierniak

Liczy się każda złotówka – zachęcali samorządowcy, artyści, społecznicy i młodzież podczas organizowanych na cmentarzach listopadowych kwest. Najdłuższą, bo ponad 20-letnią tradycję mają zbiórki prowadzone na cmentarzach w Bytomiu i Będzinie.

Przywrócić pamięć
Dziel się dobrą energią
Caritas Poznań

Caritas Archidiecezji Poznańskiej na terenie miasta prowadzi projekt Korpus Wsparcia Seniora.

Dziel się dobrą energią
Wykorzystaj ponownie
oprac. Iga Cierniak

W Barwicach powstała zniczodzielnia – regał ze zużytymi, lecz zdatnymi do powtórnego wykorzystania zniczami.

Wykorzystaj ponownie
Jestem na Tratwie
oprac. Iga Cierniak

W Technikum im. św. Józefa miała miejsce kolejna, 2-dniowa edycja Festiwalu Tratwa. Tym razem w nieco innym miejscu, ale z wyjątkowym gościem.

Jestem na Tratwie

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję