Reklama

Archiwum

Niedziela 41/2023

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Niedziela z kulturą

Program telewizyjny

55-61

Niedziela z kulturą

Krzyżówka

64

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie…
I.C.

... co oznacza margaretka w Kościele?

Czy wiecie…
Ironman z parafii
Beata Pieczykura

Jak pragnienie, motywacja i systematyczność pozwoliły ks. Jakubowi Wiśniewskiemu z Uniejowa zrealizować swoje wielkie marzenie i ukończyć amatorsko prestiżowy na całym świecie triatlon? Jakie przesłanie płynie dla każdego z nas, gdy czytamy o tym wyczynie?

Ironman z parafii
Sądecki frasunek
Mateusz Góra

Ile zostało tu wylanych łez, to rzecz niespotykana – mówi Stanisław Klag. Czyli o niezwykłej historii lekko zapominanego miejsca kultu w regionie, gdzie z kaplicy na Strzygańcu Jezus płacze nad Sądecczyzną.

Sądecki frasunek
Biblio, ojczyzno moja!
Ewa Biedroń

W Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie w dniach 20-22 września odbyły się dwa duże wydarzenia. To kolejne Sympozjum Biblistów Polskich i Zjazd Sekcji Patrystycznej.

Biblio, ojczyzno moja!
Ewangelizowanie obrazem
Aleksandra Polewska-Wianecka

Wystawa „Człowiek i Wiara” to wybór zdjęć, które oddają ducha nowej ewangelizacji – powiedziała Andrea Szotkowska, czeska fotografka, otwierając ekspozycję w Koninie.

Ewangelizowanie obrazem
Wspólne dobro
Oprac. za: www.lichen.pl

Podczas II Kongresu Teologii Praktycznej „Parafia Jutra” w sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej zaprezentowały się jedne z najbardziej aktywnych parafii w Polsce.

Wspólne dobro
Nasz nowy dom
Oprac za: bobola-maleczyn.pl

To wielka radość i wdzięczność, że ten dom tak pięknie wygląda i otwiera ogromną wyobraźnię na temat tego, co można w nim zrobić – powiedział podczas uroczystości bp Marek Solarczyk.

Nasz nowy dom

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję