Reklama

Archiwum

Niedziela 2/2024

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

33-34

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Niedziela z kulturą

Krzyżówka

64

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie, że…
I.C.

...projekt ewangelizacyjny SMS z Nieba ma już 18 lat?

Czy wiecie, że…
Dobry patron dla parafii
Łukasz Piotrowski

Święty z Niepokalanowa jest jednym z najczęściej obieranych patronów parafii rzymskokatolickich w kraju, w tym na terenie Wielkopolski. Przypominamy niektóre z tych parafii.

Dobry patron dla parafii
Na misyjnych szlakach
Oprac. Ewa Biedroń

Była mała kaplica, a teraz jest duży kościół. Obok świątyni powstały zaplecze duszpasterskie i ogród biblijny.

Na misyjnych szlakach
Popłynęły życzenia
Maria Fortuna-Sudor

Stajemy tutaj, na Bocheńcu, u św. Anny, aby dziękować za kolejny rok, ale także aby witać nowy – powiedział ks. Roman Majoch.

Popłynęły życzenia
Na miłość i życie
Oprac. za: miloscizycie.pl

Jak w dobrym małżeństwie odkryć, że w związku może być jeszcze piękniej? Jak rozwiązać małżeńskie problemy? Diecezja zaprasza do udziału w specjalnych programach.

Na miłość i życie
Po raz pierwszy
EDC

Organizatorzy zapraszają do Pakości na pierwszy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chóralnej Kolęd.

Po raz pierwszy
Oddali Mu pokłon
Red.

Po raz jedenasty ulicami miasta przeszedł Orszak Trzech Króli.

Oddali Mu pokłon
Mój syn Maksymilian
EDC

Wyjątkowy spektakl, oparty na autentycznej korespondencji między św. Maksymilianem i jego matką, można było obejrzeć w MDK Ratusz w Zduńskiej Woli.

Mój syn Maksymilian
Jest wszystkim!
Oprac. za: www.lichen.pl

Nasze rodziny, te, w których żyjemy i wzrastamy, mają się wzorować na Świętej Rodzinie – podkreślił ks. Adam Stankiewicz w bazylice licheńskiej.

Jest wszystkim!
Nadaje na 103,1 MHz
Oprac. za diec. kaliska

Swoją siedzibę ma w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu. Jest jedyną rozgłośnią w Polsce, która proponuje słuchaczom modlitwę w Godzinie Miłosierdzia z kaplicy przed Najświętszym Sakramentem.

Nadaje na 103,1 MHz

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję