Reklama

„Uważam Rze” zlikwidowała polityka

Układ medialny został teraz jeszcze bardziej domknięty - mówi „Niedzieli” Piotr Zaremba. A Robert Mazurek dodaje: - Nie da się już obronić tezy, że w Polsce istnieje pluralizm medialny

O co właściwie chodzi? Miejsce akcji: Warszawa. Czas: środa, 28 listopada 2012 r. Grzegorz Hajdarowicz, właściciel Presspubliki i wydawca tygodnika „Uważam Rze”, wzywa redaktora naczelnego tego pisma Pawła Lisickiego i wręcza mu wymówienie. - To była krótka rozmowa, pan Hajdarowicz zakomunikował nam po prostu swoją decyzję, a my jej spokojnie wysłuchaliśmy - opowiada „Niedzieli” Robert Mazurek, jeden z uczestników spotkania.

Lisicki usłyszał trzy zarzuty. Pierwszy - to udzielenie krytycznego wobec wydawcy wywiadu. Drugi - brak deklaracji, że nie będzie publikował na łamach „Uważam Rze” artykułów Cezarego Gmyza, autora artykułu „Trotyl na wraku tupolewa”. Wreszcie trzeci powód - nie dosyć skuteczne „zwalczanie” przez niego dwutygodnika „W Sieci”, który wszedł właśnie na rynek.

2012-12-03 14:22

Pełna treść tego i pozostałych artykułów z NIEDZIELI 47/2012 w wersji drukowanej tygodnika lub w e-wydaniu .

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Czy staram się być dla Boga godnym mieszkaniem?

2023-01-07 14:43

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Karol Porwich/Niedziela

Rozważania do Ewangelii Łk 2, 22-32.

Czwartek, 2 lutego 2023. Ofiarowanie Pańskie, święto. Dzień Życia Konsekrowanego

CZYTAJ DALEJ

Kuria koszalińsko-kołobrzeska wydała komunikat o objęciu diecezji przez bp. Zielińskiego

2023-02-02 14:04

[ TEMATY ]

Koszalin

Adam Szewczyk

Bp Zbigniew Zieliński

Bp Zbigniew Zieliński

Komunikat o objęciu diecezji przez bp. Zbigniewa Zielińskiego wydała kuria koszalińsko - kołobrzeska. Komunikat podpisany został przez wikariusza generalnego bp. Krzysztofa Zadarkę oraz kanclerza ks. Wacława Łukasza.

Podajemy treść komunikatu:

CZYTAJ DALEJ

Nieść światło Chrystusa

2023-02-02 20:12

Ks. Wojciech Kania/Niedziela

W Opatowie, w kościele Ojców Bernardynów obchodzony był Diecezjalny Dzień Życia Konsekrowanego.

W tegoroczne obchody diecezjalnego dziękczynienia za dar osób zakonnych wpisała się poranna Msza św. sprawowana przez Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza w kaplicy klasztornej sióstr klarysek w Sandomierzu oraz popołudniowa Eucharystia w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Opatowie. Wespół z Biskupem Ordynariuszem Mszę św. koncelebrowali ks. prof. Leon Siwecki, wikariusz biskupi ds. Instytutów Życia Konsekrowanego, o. Edgar Semeniuk, gwardian oraz proboszcz parafii, ojcowie zakonni oraz przybyli księża.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję