Reklama

Archiwum

Niedziela 43/2022

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

prasa zagraniczna

Prasa zagraniczna
P.R.

Prasa zagraniczna

34

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Rodzice dzieciom
Anna Wyszyńska

Patronką Różańca Rodziców za dzieci jest Matka Boża Oliwska. W modlitwie, która wyszła już daleko poza granice Polski, obecnie bierze udział niemal 102 tys. rodziców.

Rodzice dzieciom
Fenomen chłopaka
Julia Saganiak

Młodzi ludzie z całej Polski mogą się modlić za wstawiennictwem bł. Carla Acutisa, którego relikwie przez 81 dni peregrynują po wielu polskich diecezjach.

Fenomen chłopaka
Robi wrażenie
Maria Fortuna-Sudor

Muszyna to miasto położone w dolinie rzeki Poprad, w Beskidzie Sądeckim. Znajdują się tu pijalnie wód, sanatoria, baseny i parki. To także miejsce spotkania z Bogiem wśród roślinnego krajobrazu.

Robi wrażenie
Dlaczego żonkile?
Przygotowały EDC i IC

Chcemy, żeby to poletko kwiatów było symbolem naszego utożsamienia się z tymi wszystkimi ludźmi, którzy chcieliby tu być z nami, lecz nie mogą – powiedział ks. Krzysztof Sendecki, dyrektor hospicjum.

Dlaczego żonkile?
Tworzą żywy Kościół
Przygotowały EDC i IC

W Centrum Kultury 8 października odbyła się uroczysta gala jubileuszowa z okazji 30-lecia istnienia diecezji ełckiej.

Tworzą żywy Kościół
Blask prawdy
Przygotowały EDC i IC

Dzień Papieski zainaugurował Dni Kultury Chrześcijańskiej organizowane przez Fundację im. św. Jana Pawła II „Fides et Ars”, która działa przy duszpasterstwie środowisk twórczych diecezji siedleckiej.

Blask prawdy
Nagrodzeni
Przygotowały EDC i IC

Biskup Krzysztof Włodarczyk wręczył medale „Dobrze Zasłużonemu Diecezji Bydgoskiej”.

Nagrodzeni
Modlitewna armia
Przygotowały EDC i IC

Różaniec jest bronią w walce z siłami zła – powiedział bp Mirosław Milewski do uczestników VII Diecezjalnej Pielgrzymki Kół Żywego Różańca do sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzewie.

Modlitewna armia

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję