Reklama

Archiwum

Niedziela 15/2024

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Niedziela z kulturą

Program telewizyjny

55-61

Niedziela z kulturą

Krzyżówka

64

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie, kiedy…
Oprac. za: narodowymarszzycia.pl

...miał miejsce pierwszy Narodowy Marsz Życia?

Czy wiecie, kiedy…
Gorliwy społecznik
Łukasz Piotrowski

Męczeństwo jest rozumiane przez nas jako radykalna możliwość naśladowania Chrystusa – powiedział abp Stanisław Gądecki, były przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, metropolita poznański, zwracając się do wiernych podczas uroczystego poświęcenia sarkofagu ks. Stanisława Streicha.

Gorliwy społecznik
Zawsze jest dylemat
Rozmawia: Maria Fortuna-Sudor

Każdy ma swoją historię i nie należy generalizować – przekonuje w rozmowie z Niedzielą dyr. Jerzy Maślanka.

Zawsze jest dylemat
Głód Słowa
Mateusz Góra

Treści Pisma Świętego zawsze odnoszę do siebie, do swojego życia i postępowania. Staram się nimi kierować – mówi Krzysztof Kokoszka.

Głód Słowa
Tradycja i zabawa
Oprac. za: doxa.fm

Za nami kolejna procesja konna w Pietrowicach Wielkich. Uczestnicy prosili o dobre plony i dziękowali za dotychczasowe.

Tradycja i zabawa
Eucharystyczna odnowa
Oprac. za: diecezjaelk.pl

Chcemy w mocy Ducha Świętego odnawiać naszą wiarę w rzeczywistą obecność Chrystusa w sakramencie ołtarza i ożywiać nasze relacje z Bogiem obecnym w Eucharystii – powiedział bp Jerzy Mazur.

Eucharystyczna odnowa
Poczuj Bożą radość
Oprac. za: paradiso.org.pl

Organizatorzy zapraszają do wspólnego udziału, modlitwy i świętowania w Archidiecezjalnych Dniach Młodych Paradiso 2024.

Poczuj Bożą radość
Bliżej wiary
Oprac. za: archibial.pl

W Szkole Podstawowej nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku odbył się VIII Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej.

Bliżej wiary

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję