Reklama

Archiwum

Niedziela 3/2024

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

30-31

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Niedziela z kulturą

Krzyżówka

64

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie, że…
Elżbieta Plata

...w Polsce istnieje grupa wolontariuszy, która za przykładem św. Franciszka z Asyżu niesie radość osobom chorym i starszym?

Czy wiecie, że…
Ukryte w świecie
Ks. Mariusz Frukacz

Siostra bez habitu to takie apostolstwo od środka – zauważa s. Genowefa Niewęgłowska.

Ukryte w świecie
Ponadczasowe dzieło
Rozmawia: Maria Fortuna-Sudor

Roman Brandstaetter powiedział, że ta księga niesie w sobie syntezę wszelkiej ludzkiej wiedzy, mądrości, która człowiekowi jest potrzebna – przypomina ks. dr Marek Mierzyński.

Ponadczasowe dzieło
Aby się radować
Maria Bocheńska

To podtrzymywanie naszej pięknej tradycji, a że miejsce jest wyjątkowe i niepowtarzalne, to kolędowanie tym bardziej raduje i integruje lokalną społeczność – przekonuje dyr. Magdalena Adamska-Urban.

Aby się radować
Kilka szczególnych dni
Oprac. za: diec. ełcka

Podczas Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w różnych kościołach będą się odbywały ekumeniczne nabożeństwa, koncerty pieśni religijnych, spotkania dyskusyjne itp. To wydarzenie, które ma ponad 100-letnią tradycję.

Kilka szczególnych dni
Jak tu trafiły?
Oprac. za: diec. bydgoska

Trwają prace nad otwarciem Muzeum Diecezji Bydgoskiej.

Jak tu trafiły?
Tego się nie spodziewali
Oprac. za: diec. bydgoska

Wizyta duszpasterska trwała kilka godzin, a parafian odwiedził nie kto inny, tylko sam ordynariusz diecezji bydgoskiej – bp Krzysztof Włodarczyk.

Tego się nie spodziewali
Parafialne zimowisko
Oprac. za: smblomza.pl

Ksiądz Dariusz Tybura, duszpasterz sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży, zaprasza na ferie w górach. W planie są: wspólna modlitwa, śpiew, ale też kulig czy lodowisko.

Parafialne zimowisko

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję